עבור אל תוכן

Pro Evo 2012: השקה מוקדמת בישראל


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל

Pro Evo 2012: השקה מוקדמת בישראל


משחק הכדורגל של קונאמי יגיע לישראל לפני אירופה, והכל בזכות ראש השנה.
מישפאר מגיעה הבשורה על השקה מוקדמת נדירה כאן בארץ. לא רק שמשחק הכדורגל Pro Evolution Soccer 2012 יגיע באריזה ועם חוברת הוראות מתורגמות לעברית, הוא גם יצא בישראל מספר ימים עד שבועות לפני הגרסאות האירופאיות.

המשחק החדש בסדרת Pro Evo של קונאמי יצא בשפות מרכז אירופאיות ב-29  בספטמבר, ובבריטניה רק ב-14 באוקטובר - אבל בישראל ימכר החל מה-27, כמו  הגרסה הצפון אמריקאית, במטרה להקדים את סוף השבוע הארוך של ראש השנה.

המשחק יושק בגרסאות PS3 ו-360 במחיר מומלץ של 329 שקלים ובגרסת מחשב  במחיר מומלץ של 199 שקלים. גרסאות PS2 ו-PSP וגם 3DS ו-Wii צפויות לצאת  למשחק מאוחר יותר, למרות שלא כולן יופצו בארץ באופן רשמי.

     יש פה קטע שלם שאני אעתיק עכשיו מההודעה לעיתונות. בבקשה: "איתן דרורי, מנהל חטיבת המולטימדיה בישפאר: "פרו אבולושן סוקר הינו  משחק הפלייסטיישן ומשחק הכדורגל הנמכר ביותר בישראל לקונסולות השונות!  למשחק אוהדים נאמנים רבים המשקיעים שעות רבות בשיפור מיומנויות המשחק  ועבורם המשחק הוא דרך חיים ובילוי חברתי. חלקם אף משתתף בקביעות בליגה  הישראלית במפגשים ברחבי הארץ וכמובן ברשת.

אחת לשנה נפגשים המתמודדים ומתחרים באליפות ישראל, אירוע ססגוני  המושך אליו אלפי אנשים שמתוכם נבחר אלוף הארץ שזוכה לייצג את המדינה  באליפות העולם".

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר הליגה בעברית http://www.pesleague.co.il/

מה חדש במשחק?
מעבר לשיפורים הגרפיים במשחק והחתמת שחקן חדש כפרזנטור – כריסטיאנו רונאלדו - נוספו:
בינה  מלאכותית פעילה - חברים לקבוצה נעים במרחב, מושכים את ההגנה אל מחוץ  לעמדות ופורצים בהתקפה  * שליטה בשחקני הקבוצה - התקפה מתפרצת או שליטה  בשני שחקנים בו זמנית * שליטה בכדור אבוד - הפוך לשחקן מטרה בכל מקרה של  כדור אבוד * שליטה במסירה - שליטה ובקרה בכל מסירה * אימון מאתגר - חדד את  כישוריך, קבל תארים והתקדם בתוכנית האימון * חיי כדורגלן - חווה את העליות  והמורדות בחיי כדורגלן, מאמן או בעל המועדון בשלושה סימולאטורים מציאותיים  הכוללים לראשונה עמדת בעלים  * שליטה משופרת במשחק אחד על אחד עם תגובות  סופר רגישות, יותר אפשרויות טקטיות, תמיכה משופרת בקהילה מקוונת ואפשרויות  חדשות בליגת העל המקוונת".
===מקור VGAMES====Pro Evo 2012: השקה מוקדמת בישראל

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים