עבור אל תוכן

CoD Elite כבר בפלייסטיישן


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
ההשקה הרשמית של Call of Duty: Elite הולכת ומתקרבת, ו-Activision מרחיבה את הבטא של השירות. החל מהיום, תתחיל Activision לאפשר לבעלי קונסולת הפלייסטיישן 3 להתנסות בשירות הפרימיום, שמוסיף למצב ההמוני של משחקי Call of Duty תכונות חדשות.

Elite היא הדרך החדשה של Activision לגבות עוד כסף על סדרת Call of  Duty: השירות, אליו ניתן להרשם בעלות של 50 דולרים לשנה, יאפשר לשחקנים  לעקוב בצורה טובה יותר אחרי סטטיסטיקות, להשתתף במרתונים נושאי פרסים,  להקים קלאנים מדורגים, להקליט ולשתף קטעי וידאו מהמשחק ועוד.

תמונה שפורסמה

השירות צפוי להיות מושק במקביל ל-Modern Warfare 3, המשחק הבא בסדרה,  שיצא בתחילת חודש נובמבר, אך ב-Activision בודקים חלק מהתכונות שלו כבר  עכשיו, באמצעות גרסאות הבטא. גירסת הבטא הראשונה היתה בלעדית לקונסולת  ה-Xbox 360 - אך עכשיו ב-Activision החליטו לאפשר גם לבעלי הפלייסטיישן  להצטרף לחגיגה.

הבטא, שתרוץ על Call of Duty: Black Ops, לא תכלול את כל התכונות של  השירות המלא, אלא רק מספר מאפיינים נבחרים, ביניהם האפשרות להקליט ולשתף  סרטונים, מעקב אחרי סטטיסטיקות, אירועים תחרותיים והצטרפות לקבוצות  שחקנים.

למרבה הצער, לא כל שחקני Black Ops יוכלו להשתתף בבטא המסקרנת, אלא רק כאלה שיקבלו הזמנה אליה. כדי לנסות את מזלכם, תוכלו להרשם באתר של Elite. אנחנו מבטיחים להחזיק עבורכם אצבעות.
=מקור VGANES=


                                                                                                                                                                                                                                            
CoD Elite כבר בפלייסטיישן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים