עבור אל תוכן

Battlefield 3: מליון וחצי הזמנות מוקדמותBattlefield 3: מליון וחצי הזמנות מוקדמות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
הקרב בין Battlefield 3 לבין Modern Warfare 3 ממשיך להתחמם - למרות שיש  עוד שבועות שלמים עד להשקתם הרשמית. ארווינד בטיה, אנליס מטעם חברת Strene  Agee, חשף כי מספר ההזמנות המוקדמות של Battlefield 3 עומד כעת על 1.5 מליון עותקים - זאת לעומת 1.25 לפני שבועיים. בטיה חוזה שהמכירות הכוללות של Battlefield 3 יהיו טובות יותר משל כל  הכותרים הקודמים בסדרה - כולל Battlefield: Bad Company 2 שיצא לפני שנה  והצליח למכור כמות נאה במיוחד של 9.5 מליון עותקים. לטענתו, העובדה שב-EA  מצרפים חבילת מפות בלעדית לכל מי שיזמין את המשחק החדש מראש גורמת ליותר  אנשים לבצע הזמנות מוקדמות.

עוד בנושא: שרת הבטא של באטלפילד 3 כבר ממתין

Battlefield 3 צפוי לצאת בסוף חודש אוקובר, אחרי חודשים של שיווק  אינטנסיבי מצד חברת EA. מבחינת החברה, מדובר במשחק הגדול ביותר שלה לשנה  הנוכחית, ושהיא מתכוונת להתחרות בעזרתו ראש בראש בסדרת Call of Duty -  שמצליחה לשבור את שיאי המכירות של תעשיית המשחקים מדי שנה.

ב-EA אמנם לא משלים את עצמם לחשוב ש-Battlefield 3 יצליח למכור יותר  מ-Modern Warfare 3, משחק ה-Call of Duty שיצא שבועיים אחריו - אבל מקווים  שהצלחה של המשחק השנה תבטיח שהמשחק שיצא בשנה הבאה יצליח יותר וחוזר חלילה -  ושאולי כעבור מספר שנים הם יצליחו להתחרות במספרים של Call of Duty.

  

הישג מכובד נוסף ש-Battlefield 3 זכה בו לאחרונה הוא הזכייה בפרס ה-Future Fame  של תערוכת המשחקים היפנית TGS. ה-Future Fame Award הוא פרס שמוענק על ידי  באי תערוכת TGS, שזכאים להצביע למשחקים שהם הכי אהבו במהלכה. Battlefield 3  הוא המשחק המערבי היחידי שזכה בפרס הזה - שמוענק בדרך כלל למשחקים המגיעים  מהתעשייה היפנית.
-מקור- VGAMESBattlefield 3: מליון וחצי הזמנות מוקדמות

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים