עבור אל תוכן

קטע מצחיק

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

lini

lini
  •  צוות לשעבר
  • 1249 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
19
רגיל
[font="""]איש אחד צעד בסופרמרקט מאחורי אמא וילדה בת שלוש,
שישבה בתוך עגלת הקניות. [/font][font="""]כשהם עברו ליד מדף העוגיות, הילדה ביקשה עוגיות והאמא אמרה: "לא!". [/font][font="""]הילדה התחילה ליילל ולצעוק ולהקים מהומה,
אבל האמא שמרה על שלוות רוחה ורק אמרה בנחת: [/font][font="""]"או-קיי מוניקה, נשארה לנו רק עוד חצי שורת מדפים של עוגיות,
תיכף נסיים כאן, אל תתרגזי, רק עוד טיפה". [/font][font="""]הן סיימו את שורת העוגיות והמשיכו הלאה,
תוך דקות הגיעו לשורת המדפים עמוסי הממתקים. [/font][font="""]הילדה החלה לצעוק ולדרוש ממתקים . האמא סירבה לקנות לה. הילדה התחילה[/font][font="""]לרקוע ברגליים ולהשתולל, אבל האמא לא איבדה את העשתונות:[/font] [font="""]"די, מוניקה, די, אל תתרגזי. לא נשאר לנו עוד הרבה.
עוד שתי שורות ואנחנו מסיימות את הקניה. תהיי סבלנית, רק עוד טיפה". [/font][font="""]כשהגיעו אל הקופה כדי לשלם על המצרכים,
נתקל מבטה של הילדה למסטיקים הצבעוניים [/font][font="""]והיא דרשה בתוקף מסטיק כשאמה השיבה בשלילה,
עשתה שם הילדה סצנה קולנית של בכי וצעקות והאמא דיברה בקול רגוע ושקט: [/font][font="""]"מוניקה, לא להתרגז. אנחנו תכף מסיימות כאן.
חמש דקות ואנחנו בחוץ ואז ניסע הביתה ,[/font][font="""] ותוכלי לחטוף את התנומה שאת כל כך זקוקה לה".[/font][font="""]האמא גמרה לשלם ויצאה מהסופרמרקט אל מכוניתה.
האיש שהלך אחריהן והיה עד לכל [/font][font="""]שהתרחש, יצא בעקבותיה, הדביק אותה במחצית הדרך לאוטו ואמר לה:
"תסלחי לי,[/font][font="""]גברתי, לא יכולתי שלא לשים לב כיצד שמרת על קור רוחך.
אני חייב להחמיא לך על הדרך שבה התנהגת עם מוניקה הקטנה".[/font][font="""]נתנה בו האמא מבט מחוייך ואמרה:[/font][font="""]"לקטנה קוראים תמי. אני מוניקה ".

:) :) [/font]

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
קטע חמוד מאוד אהבתי

תודה ליני

תמונה שפורסמה

rap16