עבור אל תוכן

לגבי ה"תודה" שמגיבים פה בהודעות

• הנושא נעול הנושא נעול
22 תגובות לנושא זה

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
7
רגיל
רציתי לשאול אותך לגבי ה"תודה" שהרבה רושמים פה וגם יש מונה כזה בפרופיל, אני פשוט תופס מהפורום הזה פורום רציני (מקפידים על חוקים, אזהרות וכו') וקצת נראה לי ילדותי משהו (לדעתי כמובן) כל הנושא הזה של התודה, זה נתפס כמו עוד דרך להעלות את מספר ההודעות, ולא ממש מוסיף לתוכן הפוסט (אני מתכוון בעיקר לפוסטים על 20-30 תגובות ורובה מסתכמים ב"תודה")
אשמח לשמוע מה דעתכם פה.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה

צפה בהודעהfalukky, ב-07.09.2011 - 21:36 PM, אמר:

רציתי לשאול אותך לגבי ה"תודה" שהרבה רושמים פה וגם יש מונה כזה בפרופיל, אני פשוט תופס מהפורום הזה פורום רציני (מקפידים על חוקים, אזהרות וכו') וקצת נראה לי ילדותי משהו (לדעתי כמובן) כל הנושא הזה של התודה, זה נתפס כמו עוד דרך להעלות את מספר ההודעות, ולא ממש מוסיף לתוכן הפוסט (אני מתכוון בעיקר לפוסטים על 20-30 תגובות ורובה מסתכמים ב"תודה")
אשמח לשמוע מה דעתכם פה.

אתה מעלה נקודה שעלתה אין ספור פעמים ואין עבורה תשובה אחת נכונה.
תיקח את האשכול שלך לחלוקת הזמנות ל- TL לדוגמא, אם לא היו את כל התודות האשכול שלך היה ריק חוץ מאחד שלא עומד בדרישות והרבה חברים זה היה מבאס אותם.
יש כפתור תודה שבו אני השתמשתי אבל יש כאלה שלא חייבים ומפרגנים לך בתגובה של תודה.
כאחד שיודע מה זה לפתוח אשכול ולא לקבל תגובות וכמוני כל הותיקים אז שמנו כפתור אבל משאירים את זה לכל אחד לשיקולו.
אני מעדיף ספאם לכאורה שעדיף על חוסר תגובות.
כל עוד שזה תודה ולא ספאם של בילבולי שכל סתם, הלוואי וכולם היו מתאמצים להגיב ולו גם בתודה.

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
7
רגיל
אגב אניע חושב אולי כדאי לפתוח עוד כמה פורומים, אני שם לב שיש פורומים מסויימים שבהם אין הודעות חדשות בכלל למעלה מ-24 שעות.
חשבתי אולי על תמיכה טכנית (פורום בנושא פתרון בעיות ותקלות ולא רק בנושא של ביטורנט), אני שפוט הרבה פעמים נכנס לקרוא דברים חדשים ושם לב שאין הרבה "תנועה" פה.

נערך על-ידי falukky, 07.09.2011 - 22:08 PM.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה

צפה בהודעהfalukky, ב-07.09.2011 - 22:08 PM, אמר:

אגב אניע חושב אולי כדאי לפתוח עוד כמה פורומים, אני שם לב שיש פורומים מסויימים שבהם אין הודעות חדשות בכלל למעלה מ-24 שעות.
חשבתי אולי על תמיכה טכנית (פורום בנושא פתרון בעיות ותקלות ולא רק בנושא של ביטורנט), אני שפוט הרבה פעמים נכנס לקרוא דברים חדשים ושם לב שאין הרבה "תנועה" פה.

חוסר התנועה לא נובע מחוסר של פורומים אלא מחוסר של מתמשים.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
9
רגיל
אני דווקא חושב אחרת מכם.
אני חושב שהתודה הזה הורס את האשכולות.
אני פותח אשכול ורואה הודעות חדשות ואני רואה את התודה וזה ממש מבאס אותי לראות את התודה כל האשכול.
אפשר להשקיע טיפה יותר ולכתוב יותר.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
7
רגיל
מה אני יגיד לכם כל התודה הזה גם לדעתי הורס את האשכולות, אם היו תגובות שונות עם תוכן זה היה מוסיף אבל ברור לי שרוב האנשים לא כותבים תגובות ארוכות יותר אלא מסתפקים בתודה אבל כשאשכולות שלמים מלאים רק בתודה זה מבעס.
לגבי חוסר המשתמשים בואו נשב ונחשוב ביחד איך אולי יהיה אפשר "למשוך" לכן עוד ענשים (במידה ואכן אתם מעוניינים)

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
אני לא מבין מה אתם רוצים שאנשים ירשמו?

" מלך איזה תותח אני סוגד לך איזה יופ!!!! "

אנשים רושמים תודה מבעים הערכה על החלוקה מה עוד אפשר לרשום חוץ מתודה?
וכשזו חלוקה שלא רואים כל יום כמו למשל אל SHD תראו את האשכול של אלי שמה יש תגובות עם יותר הערכה

אנשים מודים לך ואתה מתלונן?

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהMoyal55, ב-08.09.2011 - 06:03 AM, אמר:

אני לא מבין מה אתם רוצים שאנשים ירשמו?

" מלך איזה תותח אני סוגד לך איזה יופ!!!! "

אנשים רושמים תודה מבעים הערכה על החלוקה מה עוד אפשר לרשום חוץ מתודה?
וכשזו חלוקה שלא רואים כל יום כמו למשל אל SHD תראו את האשכול של אלי שמה יש תגובות עם יותר הערכה

אנשים מודים לך ואתה מתלונן?

כל אשכול פה בפורום זה אשכול שלא רואים כל יום !
הפורום הזה לא זז עם אשכולות כמו כביש איילון.. אז כל אשכול פה זה מתנה ואפשר להתנהג לכל אשכול ואשכול ביותר הערכה מפשוט הלחיצת כפתור הזאת !

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהmati250, ב-08.09.2011 - 06:32 AM, אמר:

הפורום הזה לא זז עם אשכולות כמו כביש איילון.. אז כל אשכול פה זה מתנה ואפשר להתנהג לכל אשכול ואשכול ביותר הערכה מפשוט הלחיצת כפתור הזאת !

כל אשכול שיש פה לא תמצא בשום מקום אחר גם אם הוא נפתח פעם ב.. לך תחפש הזמנות במקום אחר בכמויות כמו שיש פה אם תמצא תגיד לי
ועזרה בכל נושא הטראקרים שזה עיקר הפורום
כל שאלה שנשאלה עד עכשיו נענתה

ולונשא ההערכה אני עדיין לא ראיתי אותך מביע תודה כמו שאתה רוצה שיגידו לך לפני שאתה מבקש תבדוק את עצמך

נערך על-ידי NickF, 08.09.2011 - 22:50 PM.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהmati250, ב-08.09.2011 - 06:32 AM, אמר:

אתה מדבר פה כאילו אין תגובות בכלל בפורום. אנשים מעריכים יותר תגובות מאשר לחיצת כפתור של התודה וזו עובדה.
גם אם זה רק התמונה של התודה, זה עדיף על כלום.
אם אתה למשל פותח נושא ואף אחד לא מגיב לך, זה לא יוריד לך את החשק?

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
139
מעולה
דיון זה תמיד בריא כי מביא לתובנות אבל לא אסכים לשום שם גנאי או העלבה כלשהי אז לכבד את דעתו של האחר ותשמרו על תרבות דיבור.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהMoyal55, ב-08.09.2011 - 13:43 PM, אמר:

כל אשכול שיש פה לא תמצא בשום מקום אחר גם אם הוא נפתח פעם ב.. לך תחפש הזמנות במקום אחר בכמויות כמו שיש פה אם תמצא תגיד לי
ועזרה בכל נושא הטראקרים שזה עיקר הפורום
כל שאלה שנשאלה עד עכשיו נענתה

ולונשא ההערכה אני עדיין לא ראיתי אותך מביע תודה כמו שאתה רוצה שיגידו לך לפני שאתה מבקש תבדוק את עצמך

אתה לא הבנת את הנקודה שאני מנסה להעביר.
אני מתכוון שכל אשכול פה צריך לקבל את ההערכה המירבית כי אין פה הרבה אשכולות במילא אז זה לא טרחה גדולה לכתוב כמה מילים.

ובקשר לתוצאות, כשאני הגעתי לכאן רוב הדברים שראיתי כאן זה התודה.. אז חבל שאני אהיה יוצא הדופן פה.. אם יהיו פה שינוי הוא יהיה קבוצתי !

צפה בהודעהkoby21, ב-08.09.2011 - 14:39 PM, אמר:

אתה מדבר פה כאילו אין תגובות בכלל בפורום. אנשים מעריכים יותר תגובות מאשר לחיצת כפתור של התודה וזו עובדה.
גם אם זה רק התמונה של התודה, זה עדיף על כלום.
אם אתה למשל פותח נושא ואף אחד לא מגיב לך, זה לא יוריד לך את החשק?

לא אמרתי שאין.. למה אתם מחפשים את השלילי פה?!
אני מנסה לקדם את הפורום לא להוריד אותו !
וכמו שאמרת:"אנשים מעריכים יותר תגובות מאשר לחיצת כפתור של התודה וזו עובדה."
אבל תחשוב, אם יהיו תגובות זה ייעלה את החשק מאוד ויגרום פה להעלות את רמת הפורום שלב אחד קדימה.
זאת לא טרחה לכתוב עוד כמה מילים.. אתה מסכים איתי?

maDog

maDog
  •  חברים רשומים
  • 75 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהfalukky, ב-07.09.2011 - 21:36 PM, אמר:

אשמח לשמוע מה דעתכם פה.

אני חושב שאתה צודק 100%.
לדעתי,הבעיה היא לא ה"תודה".הבעיה הוא מונה התודות שהופך את הפורום למין "תחרות תודות" ילדותית בין החברים.
תחרות שמצטער,אבל אני באופן אישי לא משתתף בה.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
139
מעולה
מענין אותי להבין, בן אדם העלה תוכנה או סיקור, מה אתם מצפים שיכתב בתגובות?
מבחינתי בן אדם שיתף אותי לדוגמא במשהו כמו סרט שראה מה עוד יש לי לכתוב אם לא ראיתי חוץ מתודה?
למה לא לומר תודה על זה ששיתף אותי במה שראה?
בתור אחד ששנים היה בפורום אחר ופתח אשכולות תמיד איכזב אותי שלא אומרים תודה והאשכול נשאר ריק למרות שכולם ניכנסו וקראו או הורידיו את מה ששיתפתי, כאילו עבדתי לחינם.
התודה זה מינימום הוקרה למי שטורח ומשקיע ופותח אשכולות.
זה דיון של שנים ותמיד ניסינו להתמודד עם המתעלמים שלא יודעים לכתוב תודה ולכן גם הימציאו את כפתור התודה בכדי להקל על העצלנים ולפחות שילחצו על התודה שהמפרסם יקבל קצת פירגון על ההשקעה שלו.
כמו כן הכפתור לדעתי זה המינימום שאפשר בכדי למנוע גם ספאם של הודעות סתמיות.
אשכול חלוקה של הזמנות לדוגמא, אם אני לא צריך את ההזמנה ולא רוצה למלא בסתם תגובות של תודה אז אני אלחץ על כפתור התודה על מנת להגיד לו תודה על החלוקה בלי להוסיף סתם תגובה.
לסיכום קבלו מילה של מישהו זקן וותיק ממכם, מי שפותח אשכול מצפה לפירגון בצורת תודה מינימלית ואם זה תודה בתגובה ולא כפתור זה עדיף וכמובן כיף יותר לקרוא אם יש מה לומר אבל לא להגיב בכלל זה הכי נורא לא פייר ומאכזב.
תתארו לכם איזה טוב זה עושה למישהו שמפרסם ומקבל 100 תודות, הוא מרגיש בעננים ומביא לו חשק לפרסם עוד ועוד לעומת אשכול ללא תגובות.
וזה מבוסס על ניסיון של שנים בסצינה כמו שציינתי.
ותחשבו על זה.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהNickF, ב-09.09.2011 - 08:52 AM, אמר:

מענין אותי להבין, בן אדם העלה תוכנה או סיקור, מה אתם מצפים שיכתב בתגובות?
מבחינתי בן אדם שיתף אותי לדוגמא במשהו כמו סרט שראה מה עוד יש לי לכתוב אם לא ראיתי חוץ מתודה?
למה לא לומר תודה על זה ששיתף אותי במה שראה?
בתור אחד ששנים היה בפורום אחר ופתח אשכולות תמיד איכזב אותי שלא אומרים תודה והאשכול נשאר ריק למרות שכולם ניכנסו וקראו או הורידיו את מה ששיתפתי, כאילו עבדתי לחינם.
התודה זה מינימום הוקרה למי שטורח ומשקיע ופותח אשכולות.
זה דיון של שנים ותמיד ניסינו להתמודד עם המתעלמים שלא יודעים לכתוב תודה ולכן גם הימציאו את כפתור התודה בכדי להקל על העצלנים ולפחות שילחצו על התודה שהמפרסם יקבל קצת פירגון על ההשקעה שלו.
כמו כן הכפתור לדעתי זה המינימום שאפשר בכדי למנוע גם ספאם של הודעות סתמיות.
אשכול חלוקה של הזמנות לדוגמא, אם אני לא צריך את ההזמנה ולא רוצה למלא בסתם תגובות של תודה אז אני אלחץ על כפתור התודה על מנת להגיד לו תודה על החלוקה בלי להוסיף סתם תגובה.
לסיכום קבלו מילה של מישהו זקן וותיק ממכם, מי שפותח אשכול מצפה לפירגון בצורת תודה מינימלית ואם זה תודה בתגובה ולא כפתור זה עדיף וכמובן כיף יותר לקרוא אם יש מה לומר אבל לא להגיב בכלל זה הכי נורא לא פייר ומאכזב.
תתארו לכם איזה טוב זה עושה למישהו שמפרסם ומקבל 100 תודות, הוא מרגיש בעננים ומביא לו חשק לפרסם עוד ועוד לעומת אשכול ללא תגובות.
וזה מבוסס על ניסיון של שנים בסצינה כמו שציינתי.
ותחשבו על זה.

כמו שאמרת:" התודה זה מינימום הוקרה למי שטורח ומשקיע ופותח אשכולות."
למה לא לתת את המקסימום?
ואמרתי גם שאם יהיה שינוי הוא יהיה קבוצתי, בכל זאת אנחנו קהילה קטנה ולא קשה לדבר עם אחד אחד על זה.
אני אישית מעדיף תגובות עם תוכן, אני נהנה לקרוא את התגובות אבל מבאס אותי לראות את ה"תודה".
וגם אני פתחתי הרבה אשכולות בפורומים אחרים, אני יודע למה אתה מתכוון, אבל ההבדל ששם לא רשמתי 'למה לא מגיבים לי?' פה אני כן עושה את זה כי יש מצב לשינוי כשאני רואה אנשים כן מגיבים אבל לא מעבר.
לגבי הדוגמא שלך: זה משהו אחר.. הזמנות אני לא מתייחס בכלל.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
אפשר להוסיף "תודה" בכפתור ובתגובות לכתוב תגובות עניניות.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
139
מעולה
אבל מה אם אין מה להגיב????????????????????
אם זה למשל סיקור על סרט שראיתי אז הגבתי אבל אם זה משהו חדש שאין לי מה לומר ??????????? אז מה אומרים?
אז אני אומר תודה !!!!!!!!!
תאמינו לי שאם יש מה להגיב אז מגיבים.
בדרך שלכם אתם לא תשיגו יותר תגובות אתם תגרמו שיגידו פחות תודה.
תודה על שהעלתאו תודה ששיתפת זו גם תגובה וחשובה, אני לא מאמין שבפורום בעברי בכינו לתודות והיינו מאיימים שנעיף מי שלא יגיב בתודה והיום אנו בוכים שזה רק תודות :)
יש מה להגיד אומרים אין מה להגיד אומרים תודה ורק שימשיך ככה ולא יפסיקו לומר תודה ולהעריך כל שיתוף ותרומה של חבר העיקר שלא נראה שניכנסו רבים ורק אחד הגיב או אמר תודה.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
9
רגיל
זה פשוט, יש לך דעה ואף אחד לא יגרום לך להאמין בדעה אחרת.
אבל בדוגמא שהבאת.. אם לא ראית אתה יכול להגיד: "תודה, נראה סרט מעולה אני חושב שאני אוריד".
כל דבר שתגיד אני יכול להביא לך תגובה, זה ממש לא הבעיה.
השקעה של משתמש לא נמדדת במס' ההודעות אלא באיך הוא מגיב אותם.
ואני לא יודע למה אתה כל כך נגד אבל להוסיף עוד כמה מילים ליד התודה הזה, זאת לא שואה ! וזאת אפילו לא טרחה !
בגלל זה אמרתי שהשינוי צריך להיות קבוצתי.. ככה אנשים יגררו להגיב בצורה רצינית ועניינית ולא ישארו מאחור כי הם יראו שהם יוצאי הדופן וזה לא יראה טוב בסוף.

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל

צפה בהודעהmati250, ב-09.09.2011 - 19:46 PM, אמר:

זה פשוט, יש לך דעה ואף אחד לא יגרום לך להאמין בדעה אחרת.
אבל בדוגמא שהבאת.. אם לא ראית אתה יכול להגיד: "תודה, נראה סרט מעולה אני חושב שאני אוריד".
כל דבר שתגיד אני יכול להביא לך תגובה, זה ממש לא הבעיה.
השקעה של משתמש לא נמדדת במס' ההודעות אלא באיך הוא מגיב אותם.
ואני לא יודע למה אתה כל כך נגד אבל להוסיף עוד כמה מילים ליד התודה הזה, זאת לא שואה ! וזאת אפילו לא טרחה !
בגלל זה אמרתי שהשינוי צריך להיות קבוצתי.. ככה אנשים יגררו להגיב בצורה רצינית ועניינית ולא ישארו מאחור כי הם יראו שהם יוצאי הדופן וזה לא יראה טוב בסוף.

מה הקשר שינוי קבוצתי? תעשה איך שבא לך, ואחרים יעשו איך שבא להם.
בן אדם רוצה להגיד תודה, ושום דבר אחר, זהו.

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהPivnix, ב-09.09.2011 - 20:51 PM, אמר:

מה הקשר שינוי קבוצתי? תעשה איך שבא לך, ואחרים יעשו איך שבא להם.
בן אדם רוצה להגיד תודה, ושום דבר אחר, זהו.

אין עם מי לדבר >_>
אני מביע דעה.. אסור לי?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים