עבור אל תוכן

android

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

ouch

ouch
  •  חברים רשומים
  • 96 הודעות
    • מונה תודות: 8 תודות
5
רגיל
אני צריך עזרה/ייעוץ ממישהו שמבין עניין במערכת ההפעלה שלהם
וגם הסבר,מהו ROOT ואיך הוא עוזר לי ובמה??

ronshalit00

ronshalit00
  •  חברים רשומים
  • 15 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני לא הכי מבין אבל מה שאני יודע זה שנמשל יש לך מכשיר אנדרואיד אבל החברה לא מוציאה לא עדכון רשמי לגרסה יותר חדשה

לדוגמה : sony ericsson xperia x8

יש לו גרסאת אנדרואיד 2.1 וסוני אריקסון לא משחררים וגם לא מתכננים לשחרר עדכון רשמי ל- 2.2  או  2.3  או אפילו  אנדרואיד 4

אז אנשים פורצים אותו (root)  ואחרי זה יש להם אפשרות להוריד רום שזה גרסה (לא רשמית) של אנדרואיד וזה ייתן להם יותר מהירות וכו'

וגם זה גישה לקבצים חסומים שהמערכת עצמה לא נותנת את הגישה (xrecovery) אבל יש בזה סיכון אתה יכול בטעות למחוק את כל המערכת בשביל זה חייבים לעשות גיבוי

אני לא תומך או מעודד לעשות את פעולת הפריצה.

מקווה שעזרתי לך  

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
דבר ראשון iandroid.co.il המקום היחידי לאנדרואיד בארץ
גישת רוט היא בעצם מקבילה לגישת אדמין (מנהל) בwindows היא מאפשרת לך לעשות מה שבא לך למכשיר שלך(לפחות באנדרואיד)..אתה לא צריך ROOT כדי להחליף רום הסיבה היחידה שרוב האנשים עושים ROOT לפני החלפה לרום אחר(שכנראה יביא כבר רוט מובנה) היא האפשרויות של הגיבוי אשר נפתחות רק כאשר יש גישת ROOT כמו גיבוי שלם של המכשיר או לחילופין גיבוי אפליקציות(חובה רוט) גיבוי אנשי קשר(לא צריך רוט) וגיבוי סמסים.
ישנם מספר אפליקציות שמחייבות רוט כדי לעבוד כמו אפליקציית הגיבוי טיטניום באקאפ שמגבה אפליקציות אבל יש עוד אפליקציות בעיקר עיצוביות שמצריכות רוט... אם אתה לא  מתכוון להחליף רום אל תבצע רוט כרגע/רק כאשר אתה נתקל באפליקציה שאתה רוצה וצריך ROOT בשבילה תשקול עשיית ROOT.. אל תשכח שבכל מכשיר התהליך הוא שונה ולמרות שזה נראה קשה ולא מובן בהתחלה זה ממש פשוט לכן תקרא את המדריך כמה פעמים אל תהיה לחוץ באנדרואיד קשה מאוד לקבל ברייק סופי כי ברוב הפעמים גם אם עשית טעות גדולה במהלך המדריך יש אביזרים ומדריכים לסדר את המכשיר.

ronshalit00

ronshalit00
  •  חברים רשומים
  • 15 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
צודק לגמרי אני פשוט לא בקיא של העניין אבל ראיתי שאף אחד לא ענה לו אז ניסחתי בעצמי.... ו- iandroid.co.il   זה בארץ אבל אני ממליץ אם הוא טוב באנגלית על xda developers

Noam22

Noam22
  •  חברים רשומים
  • 76 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל
החברה פה הסבירו לך מעולה, מה שאתה צריך..
אם אתה צריך עוד עזרה במשהו, כל דבר אתה יכול לפנות אליי, אני בקיא בכל השטויות האלו של האנדרואיד

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים