עבור אל תוכן

אתמול השכרתי SeedBox מ-SeedUnlimited וכבר בעיות

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
7
רגיל
אתמול לקחתי חבילה של 200GB הארד דיסק. 100 מגה וכל עבד סבבה, היום החלטתי לשדרג לחודש נסיון את החבלה לג'יגה והארד דיסק גדול יותר, שידרגתי וקיבלתי הודעה שהם הולכים להעביר הכל לשרת החדש וכו' וכו', לאחר כחצ שעה אני מנסה להתחבר ובחשבון שלי יש את ההדעה הבאה:

An Error Has Occurred

There was a processing error on your account.
Your control panel access is temporarily unavailable while we review the details of the problem.
We appologise for any inconvenience.

זה היה ב-11 בבוקר ועד עכשיו יש לי את אותה הודעה, באתר שלהם https://www.seedunlimited.com/ יש את הלשונים Account שמביאה אותי לחשבון שלי (אחרי ההתחברות) ולהודעת ERROR ולשונית Support שמביאה אותי לאותה שגיאה ואין לי שום מייל לשהם של תמיכה.
מישהו אולי יודע איך ליצור עם המעצבנים האלו קשר ?

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהfalukky, ב-31.08.2011 - 16:01 PM, אמר:

אתמול לקחתי חבילה של 200GB הארד דיסק. 100 מגה וכל עבד סבבה, היום החלטתי לשדרג לחודש נסיון את החבלה לג'יגה והארד דיסק גדול יותר, שידרגתי וקיבלתי הודעה שהם הולכים להעביר הכל לשרת החדש וכו' וכו', לאחר כחצי שעה אני מנסה להתחבר ובחשבון שלי יש את ההדעה הבאה:

An Error Has Occurred

There was a processing error on your account.
Your control panel access is temporarily unavailable while we review the details of the problem.
We appologise for any inconvenience.

זה היה ב-11 בבוקר ועד עכשיו יש לי את אותה הודעה, באתר שלהם https://www.seedunlimited.com/ יש את הלשונית Account שמביאה אותי לחשבון שלי (אחרי ההתחברות) ולהודעת ERROR ולשונית Support שמביאה אותי לאותה שגיאה ואין לי שום מייל לשהם של תמיכה.
מישהו אולי יודע איך ליצור עם המעצבנים האלו קשר ?

schmaichel

schmaichel
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות
7
רגיל
אין שם שום מייל להתקשרות  זה הקטע, מאוד מוזר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים