עבור אל תוכן

Call Of Duty

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
Call Of Duty : Modern Warfare 3 - סיקור
   תמונה שפורסמהלחץ כאן כדי לצפות בתמונה בגודלה המלא.תמונה שפורסמה
מפתחים : Infinity Ward, Sledgehammer Games, Raven Software and Treyarch.
מפיצה : Activision-Blizzard
תאריך יציאה : 8.11.2011
פלטפורמות : Microsoft Windows, Playstation 3, XBOX 360, Wii

המשחק יעקוב אחר אירועי Modern Warfare 2, בו הפדרציה הרוסית ממשיכה את   פלישתה לארצות הברית, ואף מרחיבה את התקיפה שלה לארצות אירופה כמו :   אנגליה, צרפת וגרמניה.

Call Of Duty Modern Warfare 3 הוא משחק First Person Shooter וירוץ על 60   פריימים לשניה. מנוע המשחק הוא המנוע - Modern Warfare 3. IW ENGINE 5.0   הוא המשחק הראשון אשר מופעל על-ידי מנוע זה .

דרישות מערכת מינימליות מוערכות (לא רשמיות)

Intel CPU : Pentium Dual Core E5500 2.8 GHz
AMD CPU : Phenom II X2 550
Nvidia GFX Card : Geforce GT 340
ATI GFX Card : Radeon HD 3800 series
RAM : 3
Hard Drive : 12 GB Free Disk Space

לדעתי כדי להריץ את המשחק על FPS מקסימלי ויציב וכדי להנות מחווית איכות מקסימלית יידרשו מעבדים מרובעי ליבות וכרטיסי מסך חדישים יחסית.

Trailer רשמי:

סרטון Gameplay

עכשיו לקצת מידע על ה - Multiplayer .

דברים מפיו של מייקל קונדריי, סגן הנשיא של Sledgehammer Games :

We play Call of Duty: Modern Warfare 3 multiplayer  every night at   Sledgehammer Games.  The game feels like it has gotten  back to some of   the roots of why this series has been so successful.   It’s a revamped   engine with a refined approach on features.  Our  Community Manager,  Guy  Beahm, is a rabid high level MP player.  He  believes MW3 has taken  MP to  the next level, and I agree.  (Or at  least, I think so, since  most of  the time I feel like I am just running  my head into his  bullets.)    There is elegance in the map design, with  great flow and  less  verticality, a refocus towards gun skill, less  noise in terms of  air  support, and teamwork is crucial for success.     At least that is  how I  feel as a fan-boy/developer.

בתרגום חופשי :

אנחנו משחקים ב - Multiplayer של MW3 כל לילה במשרדי Sledgehammer Games.   המשחק מרגיש כאילו הוא הוחזר לחלק משורשי הסדרה שבגללם היא כל כך הצליחה.   זהו מנוע משודרג עם גישה מחושבת מחדש למאפיינים. מנהל הקהילה שלנו, גאי   ביהם, הוא שחקן Mutiplayer נלהב, שחקן ברמה גבוהה. הוא מאמין ש - MW3 העלה   את הרף בכל מה שקשור ב -  Multiplayer, ואני מסכים איתו (או לפחות, אני   חושב ככה, אחרי שרוב הזמן אני מרגיש כאילו אני רק מריץ את ראשי אל עבר   הקליעים שלו) . קיימת אלגנטיות בעיצוב המפות, עם זרימה נהדרת ופחות אנכיות,   פוקוס מחדש על כישורי ירייה, פחות רעש בכל מה שקשור בתמיכה אווירית,  בנוסף  עבודת צוות היא גורם מכריע בשביל לנצח. לפחות זה מה שאני חושב כ -  Fanboy /  מפתח.

כל מידע רשמי לגבי שרתים יעודיים לא פורסם נכון לעכשיו. דבר אשר חשוב מאוד לשחקני ה - PC.

תמונות :

תמונה שפורסמההתמונה הזאת הוקטנה, לחץ כאן לצפייה בתמונה בגודלה המקורי (640x360)תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמההתמונה הזאת הוקטנה, לחץ כאן לצפייה בתמונה בגודלה המקורי (640x360)תמונה שפורסמה

מקור - VGAEMS

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
9
רגיל
תמונה שפורסמהתמונה שפורסמה

DarkPassenger

DarkPassenger