עבור אל תוכן

גיימסקום: רשמים ראשונים מ-Far Cry 3


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 ido1526

ido1526
  •  חברים רשומים
  • 27 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
Far Cry 3
תמונה שפורסמה


הגרפיקה מעט אכזבה, אך מסתבר שכותר הפעולה החדש של יוביסופט עשוי להיות בכל זאת אחד המשחקים הלוהטים של 2012. רשמים מתערוכת גיימסקום

                                                           כן, גם אנחנו חטאנו  בחדוות הפוליגונים. הגענו להדגמה של Far Cry 3 מצפים לחוויה גרפית מסמרת  שיער, ולמרות שהמשחק הורץ בפנינו על מחשב אישי רב עצמה התאכזבנו לגלות שכבר  ראינו דברים יפים יותר. ואולם לאחר כמה דקות הבנו משהו אחר, חשוב לא פחות:  בהחלט יכול להיות שזה יהיה אחד ממשחקי הפעולה המהנים ביותר של השנה הבאה.

                                     


אבודים בג'ונגל

               Far Cry 3 מחזיר אותנו  לאווירה הטרופית של המשחק הראשון בסדרה. הפעם הגיבור הוא ג'ייסון ברודי,  שמוצא עצמו בעל כורחו לכוד על אי שבו שוכנים, אם לסמוך על התיאור אותו  קיבלנו מהמפתחים, "הטיפוסים המופרעים ביותר שאי-פעם נתקלתם בהם במשחק  וידאו". הראשון שנכיר הוא וואז - אולי כבר ראיתם אותו באחד הטריילרים.  לבחור הזה, שדווקא די רגוע ביחס לנבלים שיגיעו אחריו, יש תחביב לא בריא  במיוחד: השלכת אנשים למים כאשר לרגליהם קשורות משקלות בטון כבדות.דקות  המשחק הראשונות חושפות סגנון שונה מאוד מזה של הכותר הקודם בסדרה, שהיה  אולי חדשני מידי עבור רוב השחקנים. חופש הפעולה המלא מתחלף בגישה מעט יותר  ליניארית, אם כי עדיין עומדת בפניכם הבחירה האם להסתער על האויב בנשק כבד  או להסתנן בחשאיות ולנסות להמנע לחלוטין מגילוי. בתמורה לוויתור על הזכות  (התמוהה לעיתים) להסתובב בכל רחבי היבשת על ג'יפ רעוע, מקבלים עלילה מהודקת  ודמויות עמוקות ומעניינות יותר. קשה להאמין שתצליחו להשתעמם כשהפסיכים  האלה רודפים אחריכם.

                                       


הכל בשביל הכיף

                       קרבות הירי בהם השתתפנו  הרגישו מהירים ומהודקים, אם כי לא ריאליסטיים במיוחד. המפתחים הודו בפנינו  מבלי להסס כי נעשו כמה שינויים שנועדו להפוך את המשחק למהנה יותר על חשבון  חוקי הפיזיקה. שוב, אלו שמצאו את כותרי הסדרה הקודמים כמסובכים מידי יהנהנו  בחיוב. בסיומו של שלב ההדגמה אנו שוב חוזרים לידיו של וואז, שבוודאי יעניק  לנו יחס שונה במקצת לאחר שהצלחנו להמלט ממנו בפעם הראשונה.צרפו  לאקשן המשכנע גם מצב מולטיפלייר ייחודי שביוביסופט עדיין לא מוכנים לדבר  עליו, ותקבלו משחק שבהחלט עשוי להפוך לאחד הלהיטים הבולטים של תחילת 2012  גם בלי מנוע גרפי מהפכני. Far Cry 3 צפוי להגיע אלינו בפברואר הקרוב.

קרדיט ל gamer

לדעתי הם טועים הגראפיקה ניראת טוב מאוד

נערך על-ידי ido1526, 21.08.2011 - 14:38 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים