עבור אל תוכן

עדכון 3.70 ל-PS3: סינכרון אוטומטי


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
אם היה לנו שקל על כל פעם שסוני שחררה עדכון תוכנה לקונסולת ה-PlayStation 3, היינו יכולים כבר לרכוש וילה בקיסריה.  בסוני נוהגים להוציא עדכונים חדשים בתדירות גבוהה במיוחד, בעיקר כדי לטפל  בחורי אבטחה ולהלחם מול ההאקרים שמנסים (ולעיתים קרובות גם מצליחים) לפרוץ  את הפלייסטיישן כדי להריץ עליה משחקים פיראטיים.

עדכון 3.70 של הקונסולה,  שצפוי להשתחרר בימים הקרובים, הוא לא עוד עדכון אבטחה מיותר, אלא כזה  שמוסיף גם מספר תכונות חביבות ושימישות לבעלי הקונסולה, בעיקר למנויי שירות  הפרימיום PSN Plus ולבעלי טלוויזיות תלת-ממד.

החידוש העיקרי ב-3.70 הוא האפשרות לסינכרון אוטומטי של גביעים ושמירות  לבעלי חשבון PSN Plus. האפשרות מתווספת לאפשרות קיימת של הורדת עדכוני  משחקים אוטומטית - רק שעכשיו לא רק שהקונסולה תוריד עדכוני משחקים, אלא גם  תעלה לשרתי סוני את השמירות שלכם ואת הגביעים שלכם - ככה שתמיד תהיו מגובים  ותוכלו לשחזר את המידע.

למרבה הצער, אפשרות זאת עדיין לא ממש שימושית בישראל: תוכנית ה-PSN Plus  אינה זמינה בשלב זה בחנות ה-PSN  הישראלית, וגיימרים צברים שמעונינים  להשתמש בה צריכים להצטייד בחשבון PSN זר (אמריקאי או אירופאי) ואמצעי תשלום  המשוייך לחשבון זה (דהיינו, כרטיס אשראי בעל כתובת חיוב זרה, או כרטיס  מתנה).

  תמונה שפורסמה

גם החידוש הגדול השני שמציג העדכון לא ממש מזיז לנו: עקב ריבוי שירותי  טלוויזיה ו-VOD לבעלי הקונסולה מעבר לים, החליטו אנשי פלייסטיישן לפתוח  לשונית חדשה ב-XMB (ממשק השליטה של הקונסולה), שיקרא TV\Video Services,  ויאגד תחתיו את כל השירותים הנ"ל.

כמו במקרה ה-PSN Plus, גם כאן השירותים הנ"ל לא ממש עובדים בישראל, עקב  בעיות של זכויות הפצה. היתרון היחיד בשבילנו, אם כך, הוא שהלשונית החדשה  תאגד בתוכה את כל האייקונים שגם ככה לא שימושיים אצלנו - ככה שהם לא יפריעו  לנו במקומות אחרים ברחבי תפריטי הקונסולה.

סוני הוסיפה גם אפשרות לשלוח לחברים המלצות על תכנים בחנות ה-PSN ישירות  מתוך החנות, ותמיכה בתכני תלת-ממד חדשים, שוודאי ישמחו את כל שני הקוראים  שיש להם טלוויזיה תלת-ממדית.

                                                                                                                                                                                                                                                                                        מקור-VGAEMS

#2
 Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
תודה על המידע.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים