עבור אל תוכן

רכילות |בנו של מייקל דאגלאס נידון לחמש שנות מאסר


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1734 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

את הסיפור הבא ניסו לכסות טוב טוב, אך למרות מאמצים רבים, הסכים בית המשפט לפתוח את ההודעה לציבור.

משפטו של קמרון דאגלס, בנו של הכוכב מייקל דאגלאס ("טראפיק"), ארך כבר שמונה חודשים, אך רק בשלישי האחרון, דן אותו בית המשפט לחמש שנות מאסר בפועל, לאחר שהתגלו בידיו חומרים לשימוש והפצה של הסם קוקאין.

תמונה שפורסמה

בשימועו בבית המשפט, הודה כי הוא הצליח בפעם הראשונה בחייו הבוגרים להיות פיכח, כך מדווח אתר "פיפל".

כך אמר לשופט המחוזי ריצ'ארד ברמן: "ראשית, אני רוצה להתנצל בפני המשפחה שלי והאהובים, על כך שהעברתי אותם סבל רב כל כך ועל התנהגותי שהרחיקה בינינו בעבר. אבל אני רוצה לבקש מכם את ההזדמנות להיות בן משפחה חיוני ולשמש דוגמא טובה לאחיי ואחיותיי".

"שום דבר, כבודי, אינו חשוב לי יותר ממשפחתי ומהמטרות שהצבתי לעצמי. אני מקשה על עצמי על כך שאיני מוליך את עצמי בדרך הנכונה, ע"י שיפוט דעת שגוי בגלל ההתמכרות הקשה שלי להירואין."

"אני מאמין, כבוד השופט, כי הדברים ייראו אחרת מעתה כי... אני מרגיש שיש לי את התמיכה המלאה ממשפחתי ומהאנשים החשובים לי בחיי. אם תיפול בחלקי האפשרות להזדמנות שנייה, לעולם לא אהרוס אותה כי אני יודע כמה טובים חיי יכולים להיות".

כוכב "הכל נשאר במשפחה", נעצר באוגוסט, כשהתגלו עקבות סמים שהובילו לחדרו בבית מלון בניו-יורק. הוא תכנן להעביר סחורה מסוג קריסטל השווה כ- 18,000 דולר מקליפורניה לניו-יורק על מנת למכור אותה, כששתול מהיחידה ללוחמה בסמים עצר את תכניתו.

ביום שלישי האחרון נידון לחמש שנות מאסר בפועל. בנוסף, קנס אותו השופט בסכום על סך 25,000 דולרים ולאחר ריצוי העונש יהיה חייב 450 שעות שירות לקהילה.


כתבה: בן חכים.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים