עבור אל תוכן

פירסום | בואו לראות את הקליפ החדש מ"שרק 4 – לנצח"


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1734 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

אחרי ש"שרק" תקף אותנו לא מוכנים אי שם בקיץ של 2001, בתוספת לעוד שני המשכונים מדוברים, אולפני "דרימוורקס" סוף סוף העלו את הקליפ המלא הראשון המלווה קטע מתוך הסרט החדש – "שרק – 4 לנצח" באתר "יאהוו" (חלק רביעי, שטוענים כי גם יהיה הפרק האחרון. האמנם?)

תמונה שפורסמה

כנראה שהקטע שלפניכם המציג את החתול במגפיים יכל להשפיע עלינו הרבה יותר, לולא ראינו את רובו באחד מהטריילרים בקולנוע, אבל נראה שזה לא מפריע לאנטוניו בנדרס, המגלם את החתול העצל במגפיים (לשעבר), להינות מכל רגע בגילום אחת הדמויות היותר מצחיקות שנראה הקיץ על המסך.

לאלו מכם שלא קראו את התקציר או ראו את הטריילר, הסרט החדש, בדיבוביהם של ג'יין לינץ (“Glee”), קמרון דיאז, לארי קינג, אדי מרפי, אנטוניו בנדרס, מייק מאיירס, ריאן סיקרסט ואפילו ג'ולי אנדרוז ("מרי פופינס) ובבימויו של מייק מיטשל, מספר על גיבורינו, המפלץ החביב, שרק, העושה עיסקה עם מכשף, על מנת לזכות שוב בתהילת העבר שלו. הודות לכמה כישופים שלא במקום, מעביר אותם המכשף לעולם חדש מסוכן ומוזר.

תמונה שפורסמה

אף אחד מהחברים לא מצליח לזהות את שרק והמכשף הופך להיות למלך הארץ הרחוקה. האם שרק יצליח להחזיר את הסדר על כנו ולהשתלט על תכניתו הזדונית של המכשף? כל זאת נדע בקיץ. כמובן, בתלת מימד.

לצפייה בקליפ החביב:

You Tube  

    

פירסום: בן חכים.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים