עבור אל תוכן

קאתרין שוברת שיאים


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
בקושי בת שבוע - וכבר שוברת שיאים. חברת המשחקים Atlus הודיעה כי המשחק החדש שלה, Catherine, שבר את כל שיאי המכירות בהסטוריה של החברה.

Atlus נוסדה בשנת 1986 ביפן, ופתחה את הסניף האמריקני שלה לפני 20 שנה,  ב-1991. החברה מתעסקת בעיקר במשחקים בעלי אופי יפני מובהק, והוציאה במהלך  השנים עשרות משחקי תפקידים יפניים.

"קאתרין עקפה אפילו אתה ציפיות הכי גבוהות שלנו", אמר טים פיבניקי,  סגן נשיא Atlus למכירות ושיווק, "המשחק שוחרר בשבוע שעבר וזכה להערכה רבה  הן מהמבקרים והן מהמעריצים, בעקבות הדמו ששחררנו לפני מספר שבועות. המשחק  עדיין ממשיך לעודד שיח בין מעריציו בכל הקשור לנושאים הבוגרים בהם הוא עוסק  ולמשחקיות המהירה והמאתגרת שלו".

  

Catherine, שיצא ביפן בחודש פברואר אך הגיע למערב רק לפני שבוע,  מספר על ווינסנט - בחור חביב שמאורס לקאתרין (עם ק'), בחורה נחמדה וטובה.  באחד יציאותיו לפאב הוא פוגש את כאתרין (עם כ'), בחורה סקסית ששובה אותו  בקסמה. ווינסנט מוצא את עצמו במיטה עם כאתרין - ומתחיל לסבול מסיוטים  אדירים.

המשחק עצמו מחולק לשניים: החלק הראשון הוא הסיוטים של ווינסנט, שהם  למעשה לב המשחק: במהלך הסיוטים תצטרכו לנווט את ווינסנט בתוך מבוך-פיזיקלי  ענקי, כשיישות מפלצתית תמיד נמצאת כמה צעדים מאחוריכם - מחכה לרגע בו  תתבלבלו והיא תוכל לשאוב אתכם לאבדון. הסיוטים מקבלים משמעות מיוחדת,  מכיוון שבאותו זמן בחורים צעירים רבים, שבגדו בחברותיהם, נמצאים מתים  במיטותיהם - וווינסנט מבין במהרה שחייו נמצאים בסכנה.

החלק השני מתרחש בפאב, ומקדם את עלילת המשחק. בחלקים אלה תצטרכו לענות  על כל מיני שאלות, לפיהן המשחק יקבע מה יהיו פעולותיו של ווינסנט בכל הקשור  לבחירה בין קאתרין לכאתרין.

ההצלחה של המשחק נובעת, ככל הנראה, מהיובש היחסי של תעשיית המשחקים,  שמתבטא שכך שבשבועות האחרונים לא יצאו משחקים גדולים באמת. תקופה כזו היא  הזדמנות מצויינת למשחקים שונים, בדיוק כמו קאתרין - שלא צריכים להתחרות מול  משחקי "שוברי קופות" רגילים.

עם זאת, יש להניח שהטיימינג הוא לא הכל: קאתרין זוכה לביקורות נהדרות,  והוא מגיע מצוות מנוסה ומוצלח בפיתוח משחקים (אותם אנשים שהביאו לנו את  סדרת משחקי התפקידים המצויינת Persona). בשבועות הקרובים נעלה גם אנחנו  ביקורת מלאה ל-Catherine וננסה לקבוע האם ההצלחה של המשחק ראוייה - או  שמדובר סתם בבלון נפוח.

מקור-VGAMES

נערך על-ידי BeniPeher, 03.08.2011 - 14:20 PM.


#2
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
:thankyou2:
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים