עבור אל תוכן

חדשות קולנוע |בקרוב - זהות כפולה 4


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

סדרת סרטי "זהות כפולה" שהחלה בתחילת שנות האלפיים בכיכובו של מאט דיימון  צוברת תאוצה ובימים אלו עובדים על חלק רביעי שייקרא Bourne Legacy. דיימון  לא יחזור לגלם את דמותו של ג'ייסון בורן, סוכן ה- CIA שזכרונו נמחק ואת  מקומו ייקח ג'רמי ריינר ("מטען הכאב") שיגלם דמות חדשה, סוכן נוסף שלקח חלק  מתוכנית סודית של הממשלה, אשר זכרונו נמחק ויוצא לחקור את מקורותיו, כשהוא  מגלה להפתעתו, שהוא אשף באומנויות לחימה, בתפעול נשקים שונים וכלי רכב  מגוונים.

תמונה שפורסמה

הבמאי טוני גילרוי ("מייקל קלייטון") שהיה התסריטאי של שלושת החלקים  הראשונים בסדרה, כותב וגם יביים את החלק הרביעי. נכון לכתיבת שורות אלו  עדיין אין פרטים מדוייקים על העלילה, אך הבסיס העלילתי, כפי שהובא בסרטים  הקודמים, מוכר. סוכן CIA שזכרונו נעלם, יוצא למסע בחיפוש אחר זהותו. המסע  המסוכן כולל עמידה בפני רוצחים מיומנים, טכנולוגיה מתקדמת הנמצאת בידי  הממשלה וסוכני חרש אחרים שמנסים להרוג אותו.

אדוארד נורטון בשלבים  מתקדמים של משא ומתן לגילום הנבל הראשי בסרט. רייצ'ל וייז ("הגנן המסור"),  הצטרפה לאחרונה לצוות השחקנים שכולל גם את ג'ואן אלן ("פלסנטוויל"), אשר  תשחזר את תפקידה כסוכנת אשר מנסה לתפוס את דמותו של ריינר ואלברט פיני  ("ארין ברוקוביץ") אשר הופיע בחלק השלישי למספר דקות בתפקיד הרופא שאחראי  על זיכרונם של סוכני החרש.

סדרת סרטי "זהות כפולה" המבוססת על  ספריו המצליחים של רוברט לודלום, החלה ב- 2002 והפכה מייד לאחת מסדרות  האקשן המצליחות של העשור האחרון. ב- 2004 יצא החלק השני, "זהות במלכודת" וב  – 2006 יצא החלק השלישי "זהות אבודה". שלושת הסרטים הכניסו למעלה מחצי  מיליארד דולרים בהרצה הקולנועית שלהם.


פרסום: אלון רוזנבלום.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים