עבור אל תוכן

Ubisoft מציגה: שובו של ה-DRM


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
ממש כמו הארי פוטר בסרט האחרון שלו (זהירות, ספוילר! או משהו), גם מערכת ה-DRM המעצבנת של יוביסופט לא באמת מתה אף פעם. החברה הצרפתית הודיעה כי גירסת ה-PC של המשחק Driver: San Francisco תדרוש חיבור רציף לאינטרנט, ובלעדיו לא יהיה ניתן לשחק במשחק. DRM היא מערכת לניהול זכויות יוצרים, שמצורפת למוצרים דיגיטליים שונים  במטרה למנוע את הפצתם הפיראטית. במקרה של יוביסופט, מדובר במערכת מחמירה  במיוחד: המשחק יוצר קשר אחת לכמה דקות עם שרתי החברה כדי לוודא מולם שמדובר  בעותק חוקי, וברגע שהוא אינו מצליח ליצור קשר כזה הוא עוצר את עצמו ומונע  מהשחקן להמשיך לשחק.

המשמעות היא ששחקנים עם חיבור לא יציב לרשת, או בלי גישה לרשת בכלל,  פשוט לא יכולים לשחק בגרסאות החוקיות של המשחק. קניתם את Driver ורציתם  לשחק בו על הלפטופ בחופשה באילת? אלא אם כן שילמתם הן תועפות על גישה לרשת  במלון שלכם - פשוט לא תוכלו לעשות זאת. חיבור האינטרנט שלכם התנתק באמצע  היום בגלל תקלה בבזק? המשחק ייעצר ולא יאפשר לכם להפסיק עד שהתקלה תתוקן.

  

המערכת הזאת כבר הוטמעה במשחקים קודמים של Ubisoft, כמו Assassin's Creed II, אך לפני מספר חודשים הודיעה החברה כי היא מגמישה את המערכת  - במקום לשמור על חיבור רשת רציף במהלך כל המשחק, יצטרכו השחקנים להיות  מחוברים רק כשהם מפעילים את המשחק בפעם הראשונה - לאחר מכן הם יוכלו  להתנתק.

כעת, נראה שיוביסופט חוזרת בה שוב - ומחזיקה את המערכת המעיקה. הנחמה?  ביוביסופט רמזו ש"יש לזכור שבמקביל להוצאת גירסת ה-PC, יוצאות למשחק גם  גרסאות קונסולות", ובכך אמרה די במפורש איזה גירסה של המשחק היא מעדיפה  שתקנו.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              מקור- VGAMES


#2
 Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
תמונה שפורסמה
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים