עבור אל תוכן

כתבות קולנוע |ראיון עם שלישיית הארי פוטר

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

אתמול בבוקר נחשף ראיון מיוחד עם שליישית שחקני הארי פוטר, אמה ווטסון, רופרט גרינט ודניאל רדקליף, במגזין צרפתי.

בראיון הם נשאלו מספר שאלות, ובניהן על ההתמודדות עם הלחץ, על קטעים קשים בצילומים ועל דברים שהם מצפים לראות. הבאנו לכם מספר קטעים מהראיון.

אמה ווטסון:

"להתנשק עם רופרט מול המצלמות הייתה אחת החוויות הכי מוזרות שהיו לי. מאז שאנחנו משחקים בהארי פוטר, אני ורופרט חששנו מהסצנה הזאת, ורצינו לגמור עם זה מהר. אבל זה לא הקושי הכי גדול... הייתי צריכה להתנשק עם דניאל! זוהי סצנה שבה רון מדמיין את הארי והרמיוני מתנשקים. אי אפשר לתאר עד כמה הייתי לחוצה הפעם!"

"עדיין לא צילמנו את האפילוג שבו רואים את הארי רון והרמיוני 19 שנים לאחר מכן. בהתחלה המפיקים רצו להחליף אותנו, אבל בסוף אנחנו נשחק את הסצנה הזאת. אנחנו נראה כמו אנשים בני ארבעים, ואני מצפה בקוצר רוח לראות את הסצנה הזו!"

דניאל רדקליף:

"בהארי פוטר ואוצרות המוות תראו את הארי כפי שמעולם לא ראיתם אותו! לדוגמא, יש סצנה שבה אני ערום לחלוטין! כשקראתי את התסריט, חשבתי שמתכוונים להיות רק בתחתונים, אבל לא! כבר עשיתי זאת עבור Equus ככה שזה לא היה קשה מדי. אני תוהה איך אנשים יגיבו על זה, גם עם יסתירו את הכל."

"לאחרונה השלמנו מספר צילומים לסרט שעשו לי הרבה בעיות. אחת הסצנות האלו, היא סצנה שבה אני צריך לשחק את הארי שבע פעמים בו זמנית! זה היה דיי כיף אבל גם ערער קצת את היציבות, כי אני לא יודע מי אני אמור להיות! "

רופרט גרינט:

"צלמנו הרבה סצנות של מריבות בין חברים. התסריט של דניאל היה מלחיץ במיוחד, אך הוא לא התלונן ולו פעם אחת. אם היה לו קשה, והוא היה מתלונן, לא היינו מצליחים לסיים את הסרט גם בעוד הרבה זמן. אני מעריך אותו מאד, אני לא יודע אם אני הייתי מתמודד עם כל כך הרבה לחץ!"

פירסום: היער האסור.
עריכה קטנה: Bgirl.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים