עבור אל תוכן

משתמשים What.CD כבר לא נחסמים לקבלת יחס נמוך !


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 .MM.

.MM.

    לעזרה תמיד כאן !

  •  VIP
  • 1350 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
12
רגיל
סיקור מוזיקה פופולרית גשש What.cd כבר ניסויים עם מערכת היחס שלהם בזמן האחרון. אחרי שיפוץ גדול של המערכת, אמר בינואר האחרון , מה נעלם עכשיו עוד שינוי אחר מיושם - זה משתמשים אינם נכים גם אם הם אינם מצליחים לעמוד בדרישות של יחס האתר. השינויים החדשים להירגע כללי על היחס צריך לעזור למשתמשים שנאבקים כדי לשמור על קשר עם: האתר הדרישות להעלות ולהוריד. עם זאת, זה לא אומר חברים כיום מותר להכות או שלא אכפת יחס הגלובלית שלהם בכלל - מי לעסוק אלה מנהגים רעים עדיין בפנים התוצאות כפי שהסביר את ההודעה הבאה צוות האתר:

תמונה שפורסמה

ציטוט

ניו מדיניות יחס:

עכשיו שאת כל שנאגרו עד, יש לנו עוד פיסת חדשות - אנחנו כבר לא יהיה השבתת חשבונות עבור יחס נמוך. במקום זאת, אם אתה לא מצליח להגיע ליחס שלך מעל היחס
הנדרש שלך אחרי שבועיים של שעון יחס, הרשאות יקיזה שלך תבוטל עד היחס שלך היא מעל 0% seeded הדרישה לסכום שהורד שלך. הרשאות יקיזה שלך תינתן באופן אוטומטי כאשר חזרה, כי הדרישה היא פגשה. אנחנו, לעומת זאת, ממשיכים להשבית באופן אוטומטי לחשבונות אשר להוריד מעל 10GB ואילו במשמרת יחס.

זה עדיין אמור להיות חדשות טובות עבור אנשים שיש בעיות עם יחס נמוך. מעקב נעשה סלחני יותר, ועכשיו נראה להציע למשתמשים הזדמנות לתקן את עצמם לפני שזורקים מהאתר מיד.

איך להיכנס What.CD

אם אתה חבר aren'ta עדיין What.CD, במאמר זה היה שימוש מועט או לא לך. למרות שאנחנו לא יכולים לוותר על מה מזמין כמו כמה אתרים אחרים בשל הכללים, זה לא גשש אפשר להיכנס. אחד האמצעים הבטוחים ביותר והאמינה ביותר להשיג בחינם להזמין היא באמצעות הראיון שלהם אם אתה לא יודע כבר, What.CD עוסקת בגיוס IRC ויש גם פקיד "הכנה לראיון" מקוון באתר. על החיסרון, יש הרבה מה שאתה צריך לדעת כדי לעבור את הראיון. לקבלת צעד ידי מדריך צעד על איך להגיע בראיון לערוץ, כיצד להתכונן אליה, וכו 'אנא קרא את המאמר שלנו " חינם What.CD להזמין באמצעות ראיון IRC - כיצד להיכנס ".
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים