עבור אל תוכן

בקשה|הזמנה לwaffles

• הנושא נעול הנושא נעול
4 תגובות לנושא זה

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
קודם כל ספיד טסט...
תמונה שפורסמה
טוב אז ככה אין לי נסיון ענק עם טראקרים היה לי פעם על TL אבל כמו מטומטם לפני שנתיים ולפני כמה חודשים זייפתי רטיו..
מאז שקיבלתי באן החלטתי שאני מעלה את מהירות האינטרנט שלי ועושה הכל כדי להיכנס לעולם הטראקרים כמו שצריך ולא מזייף..
העלתי ל8 מגה התחלתי משתמש בהביטס כרגע יש לי שמה 35 גיגה העלאה התחלתי לפני כמה ימים ו100 מגה הורדה ניצלתי תפריליץ של פסח...
אני רק ממשיך לעלות....
כרגע יש לי משתמים בrevtt והביטס...
ממש צריך הזמנה לדאונרב ולwaffles...
תודה למי שייתן לי סיכוי להיכנס לעולם הזה כמו שצריךתמונה שפורסמה
עריכה: ראיתי שצריך נק' בשביל לקבל הזמנה...
אם מישהו יוכל להביא לי גם בלי נק' אני אשמח...
כי אין לי הרבה מה להציע חוץ מהלבטיח שאני לא אזייף ואשקיע בפורום הזה גם אחרי שאני אקבל את ההזמנה שביקשתי כי כמו שאמרתי ממש רוצה להיכנס לעולם הטראקרים...

נערך על-ידי DevilAngle, 06.04.2010 - 22:10 PM.

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
WAFFLES זה טראקר שקשה רצח לשרוד בו והוא ממש לא מתאים למתחילים אבל אם תביא הוכחות ותשקיע חודש שלם בפורום אני יביא לך :)

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה

צפה בהודעהDeathIsInLove, ב-06.04.2010 - 23:18 PM, אמר:

WAFFLES זה טראקר שקשה רצח לשרוד בו והוא ממש לא מתאים למתחילים אבל אם תביא הוכחות ותשקיע חודש שלם בפורום אני יביא לך :)
תשובה לעניין :)

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני יכול להבין אותך...
אני לא בא בטענות ותודה אבל בעיקרון אני כבר לא כל כך מתחיל יש לי נסיון עם טראקרים ואני יודע שהעלאה בוואפל קשה מאוד אבל מאוד בא לי להיכנס לזה יותר עמוק...
אני אמשח אם תשנה את דעתך ותדבר איתי בפרטי אם תרצה לשאול אותי שאלות לראות אם לפחות יש לי את הידע המינימלי לשימוש בטראקר הזה..

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה

צפה בהודעהDevilAngle, ב-07.04.2010 - 13:38 PM, אמר:

אני יכול להבין אותך...
אני לא בא בטענות ותודה אבל בעיקרון אני כבר לא כל כך מתחיל יש לי נסיון עם טראקרים ואני יודע שהעלאה בוואפל קשה מאוד אבל מאוד בא לי להיכנס לזה יותר עמוק...
אני אמשח אם תשנה את דעתך ותדבר איתי בפרטי אם תרצה לשאול אותי שאלות לראות אם לפחות יש לי את הידע המינימלי לשימוש בטראקר הזה..
מה שאנחנו מתכוונים כדי שהקהילה הזו תשרוד זה לא רק צד אחד לקחת ולקחת
זה גם לתרום לקהילה
עם זה בהזמנות שאתה יכול להציע או פתיחת אשכולות נושא מעניינים או רעיונות אחרים שיש לך

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים