עבור אל תוכן

אשכול בדיחות :)

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
שני אנשים מתים ועולים לשמיים. כשהם מגיעים הם מתייצבים בפני ועדת מיון. נכנס הראשון לועדת המיון.אומרים לו השופטים: "אתה הולך לגהינום".מתלונן המת: "למה? הייתי נשוי לפולניה". בודקים את העבר שלו במחשב ומוצאים שטעו. אומרים לו: "נכון, לחיות עם פולניה זה גיהנום, עכשיו תלך לגן עדן".
נכנס השני. לאחר עיון בפרטיו אומרים
לו השופטים: "אתה הולך לגהינום".
שואל האיש: "למה? אחרי הפולניה הראשונה
התחתנתי עם עוד פולנייה, זה גיהנום כפול...
לא מגיע לי גן עדן?" עונים לו השופטים: "לא, טיפשים הולכים לגהינום".

---------

איש עשיר היה צריך התרמת סוג דם הכי נדיר. רופאים חיפשו בכל העולם את אותו סוג דם אבל לא מצאו.לבסוף נמצא איש אחד - פרסי שהיה לו את אותו סוג דם. אמר לו הרופא: "תקשיב... אם תתרום דם לעשיר הזה תציל חיים, ובתמורה תקבל מיליון שקל.. שווה לך..."ענה לו הפרסי: "כשהדם שלי יכנס אליו... הוא כבר לא ירצה לתת..."

---------

מטוס טס מעל הרי ההימלאיה, עד שצצה תקלה והוא מתחיל לצלול לתוך ההרים. פתאום קמה אחת הנוסעות, קורעת מעליה את החולצה וצועקת: "שמישהו ייתן לי להרגיש אישה בפעם האחרונה!". קם אחד הנוסעים, מוריד במהירות את החולצה שלו ואומר לה: "קחי, תגהצי".

---------

ברווז אחד נכנס לבר ומבקש קרלסברג.
"מה זה?", שואל הברמן. "ברווז מדבר?".
"מה הבעיה?", שואל הברווז.
"כלום", אומר הברמן, "זה רק נראה לי קצת מוזר. תגיד, מאיפה הגעת?"
"מרומניה", אומר הברווז. "אני עובד פה בבניין. אני טייח".
כעבור יומיים נכנס לבר גבר בחליפה וכובע צילינדר.
"מי כבודו?", שואל הברמן.
"אני מנהל הזירה בקרקס הרומני שהגיע לעיר".
"וואלה", אומר הברמן, "אז תשמע קטע. לפני יומיים נכנס לכאן ברווז מדבר, וגם הוא מרומניה".
"באמת?", שואל האיש ולוגם מהבירה. "אז אם הוא חוזר לכאן, תן לו את הכרטיס שלי. אולי נוכל למצוא לו מקום אצלנו".
למחרת שב הברווז אל אותו בר והברמן מספר לו על מנהל הקרקס. "הוא ביקש שאמסור לך את הכרטיס שלו ותוכלו לדבר".
"על מה?", שואל הברווז.
"הוא רוצה להעסיק אותך בקרקס", אומר הברמן.
"תגיד", אומר הברווז, "קרקס זה לא האוהל הגדול הזה מבד?".
"כן", עונה הברמן.
"אז בשביל מה הם צריכים טייח?".

----------

יאללה שפכו :)

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
פרסי נוסע במונית מירושלים. פתאום הנהג מאבד את הבלמים בירידות של הקסטל.
צועק לו הפרסי: עצור!!
אומר לו הנהג: אני לא יכול!!!
צועק הפרסי בחזרה: את המונה! עצור את המונה!

--------------------

גרוזיני אחד פונה לרופא שניים ואומר לו כל השיניים שלי שיני זהב. "אז מה יש כבר לתקן?" שאל הרופא ענה לו הגרוזיני לא באתי לתקן באתי להתקין אזעקה!!!!!!!

--------------------

שני כורדים הולכים בגן ציבורי פתאום הם רואים כורדי אחד שיושב בתוך קיאק וחותר עם משוטים על הדשא.
הכורדי אומר לחבר שלו: תראה את הדפוק הזה חותר באמצע הדשא רק בגללו צוחקים הרבה על הכורדים.
עונה לו הכורדי השני: תאמין יש לו מזל אם היה לי בגד ים הייתי נכנס ודופק לו מכות

----------------

גרוזיני אחד תולה על משקוף הדלת שלו מזוזה. הוא מדביק את המזוזה, וזורק את הקלף. שואל אותו הרבי: "מה עשית?!" עונה הגרוזיני: "נראה לך שאני צריך הוראות בשביל לתלות מזוזה?!"

---------------

זוג מרוקאים יוצאים לירח דבש באיזה אי, הם מגיעים מתארגנים בחדר ויוצאים לטייל באי. הם שמעו שעל הגבעה יש זוג מרוקאים שחי 80 שנה בלי לריב, הבעל אומר לאישתו: "אנחנו חייבים לראות את זה". הם עלו לגבעה ופגשו בזוג המרוקאים הבעל שואל את המרוקאי: "איך זה שאתם חיים כבר 80 שנה ביחד ולא רבתם אף פעם???" המורקאי מתחיל לספר לו: "אחרי החתונה נסענו בעגלה והחמור מעד טיפה והעגלה זזה, ירדתי מהחמור הלכתי מולו ואמרתי לו: "חמור אזהרה ראשונה" טוב המשכנו לנסוע ואחרי כמה דקות שוב החמור מעד והעגלה זזה ירדתי מהעגלה הלכתי מול החמור ואמרתי לו: "חמור אזהרה שניה" המשכנו לנסוע שוב אחרי כמה דקות מעד החמור והעגלה זזה ירדתי מהעגלה ואמרתי לחמור:"חמור אזהרה שלישית" ישר שלפתי את האקדח ויריתי בחמור עליתי לעגלה ואשתי שאלה אותי: "למה ירית בחמור???" אמרתי לה: "אישה אזהרה ראשונה!".

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
איש צעיר אחד מעביר את אמא שלו לבית אבות בגלל חוסר בכסף
המטפלות בבית האבות רואות את הזקנה נוטה לצד שמאל מיד שמות לה כרית שם ומישרות אותה
אחר כך רואות אותה נוטה לצד ימין ורצות מיד לישר אותה ולשים לה כרית  
הבן בא לבקר אותה בערב של אותו יום ושואל אותה איך היה
היא אומרת שהכול טוב רק שלא נותנים לה להפליץ תמונה שפורסמה

E.L

E.L
  •  חברים רשומים
  • 79 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהalmog1f, ב-02.04.2010 - 10:06 AM, אמר:

איש צעיר אחד מעביר את אמא שלו לבית אבות בגלל חוסר בכסף
המטפלות בבית האבות רואות את הזקנה נוטה לצד שמאל מיד שמות לה כרית שם ומישרות אותה
אחר כך רואות אותה נוטה לצד ימין ורצות מיד לישר אותה ולשים לה כרית
הבן בא לבקר אותה בערב של אותו יום ושואל אותה איך היה
היא אומרת שהכול טוב רק שלא נותנים לה להפליץ תמונה שפורסמה

חח אהבתי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים