עבור אל תוכן

חדשות קולנוע |ווס קרייבן יביים את "צעקה 4"


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

"הלו סינדי"... את המשפט הבא נשמע עוד הרבה.

כנראה שלזה התכוונו בהוליווד כי לא להרוג את השחקנים הראשיים בסרטי אימה זה משתלם: עם עוד ועוד המשכונים מדוברים, את ההמשכון הבא קשה מכדי לפספס, אחרי כמעט 11 שנה, ווס קרייבן חוזר לכיסא הבמאי ומתכנן לנו צעקה נוספת.

תמונה שפורסמה

הבמאי, ווס קרייבן, שאחראי בין היתר על הצלחות כמו "סיוט ברחוב אלם", טרילוגיית "צעקה" ובין סרטיו האחרונים אפשר למצוא את "הקללה" ו"טיסת לילה" יאחד שוב על מסך אחד את כוכבי הסרטים הראשונים בסדרה - נב קמפבל, דיוויד ארקט וקורטני קוקס ומתכנן לצאת לצילומי הסרט החדש כבר באביב הקרוב.

תאריך יציאתו של הסרט מתוכנן ל – 12 באפריל 2011. מה שאומר שההמשך ייצא לאקרנים כמעט 11 שנים מאז 'הצעקה האחרונה' בסדרה – "צעקה 3" שיצא באפריל 2000.

תמונה שפורסמה

סדרת סרטי הצעקה היא בין הסדרות הרווחיות ביותר כשמדברים על סרטים שנעשו בתקציב נמוך והצליחה להיכנס אפילו לספר השיאים של גינס – עם תקציב של 14 מליון דולרים בלבד, הצליח להכניס הסרט הראשון בסדרה מעל 170 מליון דולרים (יותר מפי עשר מהשקעתו). סרט ההמשך, "צעקה 2" שיצא שנה מאוחר יותר, ב – 1997, עלה כ – 24 מליון וגם הוא הצליח להכניס עד כה ברחבי העולם סכום דומה לקודמו, ואילו החלק השלישי והאחרון עד כה, עלה כ – 40 מליון דולרים והצליח לגרוף קצת פחות – כ – 160 מליון דולרים ברחבי העולם. (מה שאומר שסרט עם השקע נמוכה יוצא יותר משתלם?)

הכותב קיווין ווילאמסון, שכתב את שני הסרטים הראשונים בסדרה והשתתף גם בהפקת השלישי וגם כתב סרטים כמו "סיוט בחדר המורים" ו"אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", קיבל את מושכות הסיפור, וכנראה שמדובר בהתחלה של טריולגיה חדשה שתניב בעתיד הקרוב גם את – "צעקה 5" ו"צעקה 6".

ווס קרייבן, שעד כה הטיל ספקות לגבי סרט רביעי, יותר ממרוצה מהחומר שהובא לו מהתסריטאי ובנוסף חברת "דיימנשין" מציינת כי הפעם היא הולכת על בטוח ומשחזרת את ההצלחה של הסרט הראשון בסדרה.

עוד אומר ראש חברת "דיימנשין" רוב ווינסטיין: "צעקה הפכה לחלק בלתי נפרד מההיסטוריה של חברת 'דיימנשין', ואני מצפה בכליון עיניים להמשיך את הסאגה." אמר. "בנוסף להמשך המאחד את הניצולים מהסרטים הקודמים, אנו מצפים להכניס עוד פנים חדשות וצעירות."

תמונה שפורסמה

ומה אתם אומרים? נמאס לכם מ"צעקה" או מחכים לעוד?

חדשות: בן חכים.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים