עבור אל תוכן

מבזק לילה: Crysis 2 משודרג


 • אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
 •  חסומים
 • 320 הודעות
  • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
גם - הפרסומות האינטראקטיביות של מיקרוסופט; מכירות פורטל 2; זלדה ל-Wii-U והמלחמה מתחדשת בחזית המזרח.
מה שלושה מיליון? פורטל 2:
- אנחנו יודעים שפורטל 2  פופולרי, אבל היום גייב נוואל, מנכ"ל Valve, הוסיף לידיעה הזו מספר: שלושה  מיליון, זה מספר העותקים של משחק החידות-מגוף-ראשון שנמכר בחודשיים שמאז  צאתו. גייב לא פירט, אבל ככל הנראה מדובר על כלל המכירות על שלוש  הפלטפורמות. היה מעניין לדעת כמה מכרה גרסת המחשב מול אלה של הקונסולות,  וגם כמה אחוזים מהמכירות מתייחסים לעותקים דיגיטליים לעומת פיזיים. מאחר  שמדובר ב-Valve, והיא לא אוהבת לחלוק נתונים מפורטים, כנראה שנישאר באפילה.

מיקרוסופט זה טוב לגיימרים?
- MS מציגה את החידוש המפעים הבא בתעשיית הגיימינג, והכל תודות לקינקט: פרסומות אינטראקטיביות! תודו שחיכיתם לרגע הזה כל חייכם.

  הרפתקת זלדה HD הראשונה:

- שיגרו מיאמוטו, האיש והתופעה, אישר בראיון ל-Kotaku שזלדה חדש כבר  נמצא בשלב מוקדם מסויים של פיתוח בעבור ה-Wii-U. הזלדה הזה יעבוד  ברזולוציית HD ויהיה, מסיבות ברורות, משחק הזלדה הראשון בהיסטוריה שיעשה  זאת. "[בזכות ה-HD] תראו במשחק הרבה חוויות עמוקות של סגנון ויזואלי" אמר  מיאמוטו בניסוח יפני טיפוסי. בהתחשב בכך שהזלדה של הווי, Skyward Sword, תצא לכל המוקדם רק בסוף השנה, ושה-Wii-U אמורה להגיע כבר באמצע עד סוף 2012, משחק השקה זה כנראה לא יהיה.   חבילת טקסטורות ועדכון DX11 ל-Crysis 2: - Crytek העלתה עמוד הורדה לעדכון DX11 עבור ה-Shooter, שלאכזבת שחקני  PC עם כרטיסים גרפיים חדשים יותר (ו-Win 7) יצא במקור עם תמיכת DX9 בלבד.  העמוד ירד לאחר זמן קצר, וכנראה פורסם בטעות לפני מועדו, אבל בינתיים גילה  שמי שיוריד את העדכון, גם אם המערכת שלו לא תומכת ב-DX11, יוכל ליהנות  משיפורים להשתקפויות ולצללים. מחשבים תומכי DX11 יזכו לאחר ההתקנה גם  בטסלציה (הגדלה משמעותית בפירוט הגיאומטרי של אובייקטים), משהו שנקרא  Parallax Occlusion Mapping ושיפורים שונים לאפקטים של מים, חלקיקים  וצללים. אבל זה לא הסוף: בנוסף להורדה הזו תוצע הורדה נוספת, חבילת  טקסטורות ל-Crysis 2 שאמורה לשפר את החדות והפירוט של הגרפיקה, עובדת גם על DX9 וגם על 11, אבל דורשת זיכרון גרפי של לפחות ג'יגה ומערכת הפעלה 64 ביט.
Crytek עדכנה מאוחר יותר שהקבצים, אבל באמת הפעם, יגיעו ב-27, תחילת השבוע הבא.

  בלוז בחופש הגדול:

- New World Blues, ההרחבונת השלישית והאחת לפני אחרונה ל-Fallout: New Vegas,  תגיע ב-19 ביולי לכל הפלטפורמות, מסרה Bethesda. ב-New World Blues, גיבור  המשחק הופך לשפן נסיונות במחקר שמשתבש, ובוחר אם למרוד בשוביו או לשתף  איתם פעולה כנגד "איום אפילו גדול יותר".

בחזרה לחזית המזרחית בסוף הקיץ:

- אחרי שנות פיתוח ארוכות, תאריך יציאה ל-Red Orchestra: Heroes of  Stalingrad. הגרסה החדשה למשחק הפעולה מרובה המשתתפים, שהתחיל כמוד Unreal Tournament  והפך ב-2006 למשחק מסחרי שמכר כחצי מיליון עותקים עם Ostfront 1941-1945,  תצא ב-30 באוגוסט במחיר 40 דולר. Red Orchestra הוא Shooter מולטיפלייר  מבוסס מנוע אנריל שמתרחש בחזית הרוסית של מלחמת העולם השניה, וידוע ברמת  ריאליזם גבוהה.


מקור VGAMES

נערך על-ידי BeniPeher, 26.06.2011 - 16:28 PM.


קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

#2
 nir15

nir15
 •  חברים בכירים
 • 663 הודעות
  • מונה תודות: 42 תודות
27
רגיל
תודה רבה על הכתבה!

#3
 BeniPeher

BeniPeher
 •  חסומים
 • 320 הודעות
  • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
אין על מה....

#4
 edenmor11

edenmor11
 •  חברים בכירים
 • 270 הודעות
  • מונה תודות: 13 תודות
11
רגיל
תודה רבה יישר כוח
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים