עבור אל תוכן

נינטנדו חושבים בשלושה מימדים


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 sadowm

sadowm

    ZSC FOR EVER

  •  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
שילוב של מסך 3D בקונסולה הניידת הבאה של נינטנדו הוא לא סתם גימיק, אלא הצצה אל עתיד משחקי החברה


תמונה שפורסמה

מוקדם יותר היום, שחררה נינטנדו את הפצצה ושמה קץ לחרושת השמועות שעסקו בגירסה הבאה של קונסלת ה-DS. בהודעה קצרה ולקונית הכריזה נינטנדו על ה-3DS, שתצא לשוק בשנה הפיננסית הנוכחית (מה שאומר לא אחרי מרץ 2011).


שני דברים בלבד ידועים בנוגע לקונסולה הניידת הבאה של נינטנדו: הראשון הוא שהיא תתמוך במשחקים תלת ממדיים ללא תלות במשקפיים מיוחדים. השני הוא שהיא תציע תמיכה לאחור בכל המשחקים של קונסולת ה-DS המקורית (וגם של הדור המשופר שלה, ה-DSi), מה שמצביע על כך שגם היא תכלול שני מסכים שאחד מהם יהיה מסך מגע, ולפחות מצלמה אחת.


עדיין לא ידוע כיצד נינטנדו תתמוך בתלת-ממד, והספקולציות נעות החל ממסך חדיש שהחברה פיתחה שמסוגל להציג שלושה ממדים (מסכים כאלה כבר קיימים בשוק, אך הם מאוד יקרים לייצור) ועד לתלת ממד "מזוייף" שישתמש במצלמות שיאתרו את מיקום הראש של השחקן וישנו את התמונה - טכנולוגיה המכונה Head Tracking ,אשר יוצרת אשליה אמינה יחסית של תלת ממד באמצעים זולים יחסית.


כך או אחרת, עקב הפופולאריות הגואה של טכנולוגיות תלת הממד, שהגיעה לשיאה עם סרטו האחרון של ג'יימס קמרון אותו כולכם כבר ראיתם, תעשיית המשחקים התמלאה כבר בקולות שמביעים חשש מכך שנינטנדו בסך הכל מנסה לרכב על הגל, ושהקונסולה החדשה תהיה גימיק ותו לא.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים