עבור אל תוכן

יש משהו שאני לא מבין אצלכם ובכלל בפורומים אחרים של שיתוף

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

alony21

alony21
  •  VIP
  • 11 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני קורא כאן שהרבה אנשים משלמים בשביל סייד בוקסים או שרתים יעודים , ואני לא מבין אותכם למה כל אחד ממך צריך שרת או סידבוקס בשביל עצמו , אתם מבזבזים הרבה כסף וסתם לחינם ,
האנשים כאן ובכלל בארץ קצת מתבלבלים בכל מה שקשור לשיתוף קבצים הפחתם את זה במקום לשיתוף קבצים לתחרות מי חבר ביותר אתרים ואני לא מבין את זה בזמני היית צריך במקסימום שלושה אתרים וזה גם הרבה

1.ג'נרי
2.סדרות
3.משחקים

וזהו , הרי גם ככה שיחרור שיוצא באתר אחד מגיע לכולם אחרי מספר דקות או שעות אז מה הקטע?

בנוגע לסידבוקים ושרתים , אתם הופכים משועבדים לרטיו וזהו מוציא ממכם כסף והרבה , יש לי פיתרון שאולי יעזור לכם (לפחות אני מקווה)

יש כאן אנשים שמוצאים נגיד בממוצא 10 דולר לחודש לסיד בוקס מה שאומר שבשנה אתם מוצאים 120 דולר על רטיו , אתם יכולים לעשות מגבית מחברי האתר שכל אחד יתן דולר לחודש מה שיצור סכום גדול יותר ממה שאתם מוצאים עכשיו וזה סכום שאף אחד לא ירגיש אותו בכיס כי 4 שקל לחודש אף אחד לא מרגיש , בסכום הזה תשכירו שרת אחד חזק שאותו יתחזקו שני אנשים , שני האנשים האלו יחזיקו במספר מועט של חשבונות באתרים מובלים נגיד 2-3 אתרים , ויורידו את השיחרורים החמים והחדשים
כולכם כאן יודעים מה הסדרות החמות שכולם מורידים וצופים וזה כולל גם על משחקים וסרטים , ומה שישן גם ככה אנשים מבקשים , את מה שאתם מורידים תיצרו טורנט חדש שהטראקר שלו זה הכתובת של השרת ואת הטורנט תשימו באיזה אחסון חינמי נגיד כמו Microsoft skydrive , ושאר חברי הפרום כאן יוכלו להוריד בלי לדאוג לרטיו וחסימת חשבונות וכל מה שמתלווה לזה.

במצב הזה תלמדו תחלס ששיתוף אמיתי זה לא רטיו , כולם יהנו  , החשבונות ישארו חיים ולא חסומים , ואולי באמת תתחילו בארץ איזו מהפכה שתסחוף גם אתרים אחרים ,  קצת חומר למחשבה , והכי חשוב תחסכו כסף

אם אהבתם את הרעיון תרמו לי נקודות :)

נערך על-ידי alony21, 21.06.2011 - 20:29 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
תכלס אתה צודק. אני תכלס יש לי כבר הרבה זמן X אתרים שאני מחזיק.. אבל בפועל אני משתמש כיום משהו כמו במקס' 2 אתרים,
אני לא חושב שיש צורך יותר. יש אנשים שמתחילים לאסוף מכל סוג ותכלס זה מה זה מיותר, זה סתם מצריך מהם את היכולת להחזיק מעמד בכל הטראקרים
מה שמגיע לידי מצב שהם צריכים לקנות סידבוקסים.
בנוגע למה שאני חושב על סידבוקס, אפשר לקנות סידבוקס 100MBIT זול יחסית לחודש אחד, לבאפר המון ואז לבטל לחודש הבא.
כי הסיבה העיקרית שמשתמשים ומשתמשים חדשים קונים סידבוקסים לאחרונה כי קשה להם לשמור על רטיו טוב, מפחדים מלהיחסם בגלל רטיו נמוך.
אז פשוט אחרי שיסתיים החודש, הם יכולים להוריד חופשי הורדות מבלי לפחד על הרטיו שלהם באותו אתר שביפרו, כמובן להמשיך לשתף דרך המחשב
נגיד להשאיר טורנטים ל 48-72 שעות אפילו שלא שיתפו 1:1 כי היה להם קשה לעשות זאת.

Pain

Pain
  •  חברים בכירים
  • 316 הודעות
    • מונה תודות: 48 תודות
25
רגיל
צודק לגמרי D:
יש לי מעל 10 אתרים ומתוכם אני משתמש רק ב-FILELIST (תודה רבה סלביק :>)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהPain, ב-21.06.2011 - 20:48 PM, אמר:

צודק לגמרי D:
יש לי מעל 10 אתרים ומתוכם אני משתמש רק ב-FILELIST (תודה רבה סלביק :>)

בכיף :bananadance:

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אני מסכים חלקית עם מה שאתה אומר.
מה שאני מסכים איתו: קהילת הביטורנט באופן כללי כבר מזמן לא מתמקד רק בהורדות. זו סצינה שלמה שלהיכנס למקומות יותר יוקרתיים יותר נחשב ויותר "כיף". תכל'ס, אפשר אפילו שיהיה רק טרקר כללי טוב כמו TL וטרקר סדרות כמו TVT.RO וזהו. אבל זה כמו בכל דבר אחר בחיים - אולי הפאב ליד הבית הכי טוב, אבל חלק מהאנשים אוהבים ללכת למועדונים יקרים, רועשים וצפופים רק בשביל לחשוב שהם מגניבים. אז יש תופעה דומה גם בעולם הטורנט. ואז באותם מועדונים יש אנשים שיזמינו משקאות יקרים בטירוף בלי להבין את האיכות. אז זה אותו סיפור עם הסידבוקס (אצל חלק מהאנשים). אפשר לשמור על רטיו טוב גם בלי סידבוקס, ברוב המקומות, זה נכון. אבל לחלק מהאנשים יש כסף עודף, שזה בסדר גמור. אז החלטה שלהם על מה הם יבזבזו אותם. לא צריך לחסוך כסף לאנשים אחרים, שלא צריכים שיחסכו להם אותו.

מה שאני ממש לא מסכים איתו: זה הפתרון ה"סוציאליסטי" שלך. יש בו כל כך הרבה כשלים ובעיות, בשביל חסכון של כמה עשרות שקלים בחודש, שאני אפילו לא אכנס לזה. אי אפשר באמת לחלוק חשבונות ולהוריד משהו "בשביל כולם", כי לכולם יש צרכים ושימושים שונים.
יש בעיות במצב כמו שהוא היום, אבל מה שאתה מציע זה לא הפתרון.

אבל זה מעלה נקודה אחרת שחשבתי עליה כמה זמן:
הרי כולנו פה פיראטים. עוברים עם חוקי זכויות יוצרים עולמיים וישראליים בשביל בידור ביתי. זה אף אחד לא יכחיש. אבל מצד שני, יש פה אנשים שמוכנים להשקיע עשרות/מאות שקלים בחודש על יצירות גנובות. אם כבר כל כך הרבה כסף הולך על הסרטים/מוזיקה/סדרות, לא עדיף כמה לקנות את זה? ושהכסף יגיע לאמן שיצר את זה ולא לאיזה חברת שרתים/לטרקר שעושה את הפרנסה שלו מלעבור על החוק?? לדעתי צריך להיות גבול כזה איפשהו, השאלה היא כמה ואיפה.

אני אשמח אם אנשים נוספים יביעו את דעתם בקשר לסצינת הטורנט בכלל וסצינת הwarez.

alony21

alony21
  •  VIP
  • 11 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-21.06.2011 - 20:52 PM, אמר:

אני מסכים חלקית עם מה שאתה אומר.
מה שאני מסכים איתו: קהילת הביטורנט באופן כללי כבר מזמן לא מתמקד רק בהורדות. זו סצינה שלמה שלהיכנס למקומות יותר יוקרתיים יותר נחשב ויותר "כיף". תכל'ס, אפשר אפילו שיהיה רק טרקר כללי טוב כמו TL וטרקר סדרות כמו TVT.RO וזהו. אבל זה כמו בכל דבר אחר בחיים - אולי הפאב ליד הבית הכי טוב, אבל חלק מהאנשים אוהבים ללכת למועדונים יקרים, רועשים וצפופים רק בשביל לחשוב שהם מגניבים. אז יש תופעה דומה גם בעולם הטורנט. ואז באותם מועדונים יש אנשים שיזמינו משקאות יקרים בטירוף בלי להבין את האיכות. אז זה אותו סיפור עם הסידבוקס (אצל חלק מהאנשים). אפשר לשמור על רטיו טוב גם בלי סידבוקס, ברוב המקומות, זה נכון. אבל לחלק מהאנשים יש כסף עודף, שזה בסדר גמור. אז החלטה שלהם על מה הם יבזבזו אותם. לא צריך לחסוך כסף לאנשים אחרים, שלא צריכים שיחסכו להם אותו.

מה שאני ממש לא מסכים איתו: זה הפתרון ה"סוציאליסטי" שלך. יש בו כל כך הרבה כשלים ובעיות, בשביל חסכון של כמה עשרות שקלים בחודש, שאני אפילו לא אכנס לזה. אי אפשר באמת לחלוק חשבונות ולהוריד משהו "בשביל כולם", כי לכולם יש צרכים ושימושים שונים.
יש בעיות במצב כמו שהוא היום, אבל מה שאתה מציע זה לא הפתרון.

אבל זה מעלה נקודה אחרת שחשבתי עליה כמה זמן:
הרי כולנו פה פיראטים. עוברים עם חוקי זכויות יוצרים עולמיים וישראליים בשביל בידור ביתי. זה אף אחד לא יכחיש. אבל מצד שני, יש פה אנשים שמוכנים להשקיע עשרות/מאות שקלים בחודש על יצירות גנובות. אם כבר כל כך הרבה כסף הולך על הסרטים/מוזיקה/סדרות, לא עדיף כמה לקנות את זה? ושהכסף יגיע לאמן שיצר את זה ולא לאיזה חברת שרתים/לטרקר שעושה את הפרנסה שלו מלעבור על החוק?? לדעתי צריך להיות גבול כזה איפשהו, השאלה היא כמה ואיפה.

אני אשמח אם אנשים נוספים יביעו את דעתם בקשר לסצינת הטורנט בכלל וסצינת הwarez.

זה לא מדוייק שלכולם יש צרכים שונים אני יכול תוך זמן לא רב לבצע פילוג לאנשים כאן בפורום ולהגיד לך מה הסוג תכנים הכי מבוקש וניצרך , והרעיון לא בא לחסוך למי שלא צריך אלא בא לתת למי שאין לו , תחשוב על זה קצת , ואני אשמח אם תרחיב על הכשלים והבעיות אולי מתוך ידיעה עליהם נוכל למצוא פיתרון יעיל

בקשר של לקנות יצירות - אני מסכים איתך בנושא של מוסיקה זה אפשרי , אבל בנושא של סרטים וסדרות לא ממש תחשוב על זה אתה תוכל לקנות סידרה רק אחרי שכל העונה נגמרה ויצאה ל DVD ולא נראה לי שאתה תחכה כל כך הרבה זמן בשביל לקנות , בנושא הסרטים יהיו לך גם הוצאות אחרות תחשוב על הסרטים בשביל לשלם ליוצר אתה צריך ללכת לקולנוע , מצריך ממך דלק אוכל שתיה כרטיס כבר הוצאת יותר ממה שתכננת , ובוא נגיד שאתה מוכן לשלם על סרט אני בטוח שאתה לא צורך סרט לשבוע אלא יותר מה שאומר שתצתרך ללכת לקונוע הרבה יותר ממה שחשבת עכשיו בקשר לסרטים ישנים מה תעשה מנוי באיזה חברה להשכיר זה סתם לזרוק כסף כי אתה תמיד תרצה לראות את הסרטים החדשים ולא הישנים , או שאתה יכול לעשות מנוי לחברת הוט או יס זה גם בעקיפין תשלום על סרטים ישנים , הנקודה שאני חותר אליה היא שעד שלא יעשו שירות של בוא תשלם תמורה לצפייה בסדרות חדשות סרטים חדשים מהבית הפירטיות תמיד תישאר , מה גם שהמחירים מופרזים בכל נושא שלא תבחר , במיוחד בארצנו הקטנה והמתחשבת בתושבים

נערך על-ידי alony21, 21.06.2011 - 21:13 PM.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
עוד עניין שאנשים לא שמים לב, זה שיש היום טרקרים ללא רטיו מעולים כמו BTN וPTM. שני הטרקרים האלה אמורים לכסות 90% מהצרכים של משתמש ממוצע.
מאיזושהי סיבה יש זלזול גדול בPTM פה בפורום וחוסר מודעות לטרקר המדהים הזה.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
אני מעידף לקנות סידבוקס כמה חודשים ולצבור רטיו טובים באתרים וליהות בלי דאגה לכמה שנים. הקטע שגם כן הכסף לסידבוקס עולה כמו סרט בלוריי אחד, בזכות הסידובקס אני נהנה מעשרות.
לגבי הרעיון זה יכול ליהות מאוד נחמד אבל מבחינה לוגית זה מאוד קשה.

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
נתחיל בזה שאתה צודק, אבל...
אם אתה מוריד סרטים באיכות HD, בלוריי -אתה צריך כמה אתרים על מנת לחלק בניהם את ההורדה כדי לא להכנס לבעיה של רטיו.

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
יש לי הרגשה שאתה מרוטר?
תכלס אני משתמש כרגע רק בTL .. לא נוגע בשום טראקר אחר  לאSCC ולא DVDSEED ולא שום דבר...

alony21

alony21
  •  VIP
  • 11 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהsuper123, ב-21.06.2011 - 22:10 PM, אמר:

יש לי הרגשה שאתה מרוטר?
תכלס אני משתמש כרגע רק בTL .. לא נוגע בשום טראקר אחר  לאSCC ולא DVDSEED ולא שום דבר...

כן גם שמה אני מסתובב

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהalony21, ב-21.06.2011 - 22:40 PM, אמר:

כן גם שמה אני מסתובב

אפשר לדעת מה זה "רוטר"?

0 משתמשים קוראים נושא זה