עבור אל תוכן

המלצה bsplayer 2.57

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

nitzan4

nitzan4
  •  חברים רשומים
  • 49 הודעות
    • מונה תודות: 8 תודות
5
רגיל
אני יודע תוכנה ישנה אבל עדין לא יגידו לא ידענו לא שמענו התוכנה הזאת מומלצת למורידי סרטים  מהטורנט כי רוב הזצן אנשים מורידים סרטים מטורנט בלי תרגום מובנה או בצד אז ידוע לכולנו שבתוכנה bsplayer אתה יכול לגרור את הקובץ של התרגום של הסרט לתוכנה והוא יפעיל לך את התרגום כמובן ששתי הקבצים חייבים להיות עם שם קובץ תואם כי יש  כל מיני סוגי תרגום אבל לא על זה באתי לשתף אותכם לכאלה שלא מכירים בגרסאות האחרונות bsplayer הוסיפו תוכנה מאוד חשובה ומאוד אפקטיבית את היכולת של התוכנה עצמה  לקחת את השם של הסרט ולחפש בעצמה את התרגומים בלי שתתחילו לשבור את הראש בכלל בלחפש  תרגומים לסרטים ברשת  ובכל מיני שפות שאתה בוחר ואתה אפילו יכול לבחור 3 סוגי תרגום  
קיצר חפרתי לכם קצת יותר מדי אני ממליץ מאוד על התוכנה למורידי סרטים בנסיון בתוכנה הוא מוצא את רוב התרגומים לסרטים כראה לי פעמיים שהתוכנה לא מצא את התרגום ברשת והתרגום כן היה ברשת וכל אלה שמחליטים להשתמש הוא מביא מלא אופציות לא צריך להוריד את כל האופציות מספיק אחת
מכווה שתהנו מהתוכנה

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
וואלה אפילו אני לא ידעתי על האפשרות הזו :)

:thanks:

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
תוכנה מעולה, אין עליה.
יש רק בעיה אחת, כשאני מוסיף תרגום לסרט הוא מופיע לי הפוך. נגיד למשל - אני אוהב סרטים - סרטים אוהב אני. ככה זה מופיע.
קרה למישהו?

nitzan4

nitzan4
  •  חברים רשומים
  • 49 הודעות
5
רגיל
שמע אצלי זה עובד בסדר גמור יכול להיות מלא אפשריות עם הפכת את התוכנה לעברית זאת  אומרת מבחינה שעם אתה לוחץ לחצן ימני אתה רואה את כל האפשריות בעברית אז תחזיר את זה לאנגלית כי התוכנה לא תומכת בצורה מלא בעברית או שיכול להיות שמשהו באפשריות שלך כי הרי אתה יכול לשחק עם התרגום כאילו אתה כותב בword להגדיל כתוביות ולשנות גופן לעשות שהכתוביות יהיו לך למעלה במסך למטה במסך קיצר תשחק עם האפשריות עם לא עובד מחק תתוכנה ותתקין מחדש ותהיה בביקורת תמידית במהלך ההתקנה כי גם בהתקנה יש לך אפשריות של פונקציות

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5532 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
תודה על ההמלצה.
אבל לדעתי תוכנה לא משהו... הייתי משתמש בה בעבר, עד שגיליתי את The KMPlayer, תוכנה הרבה הרבה יותר איכותית.
שלא לדבר על עוצמת הסאונד שיש שם, הסאונד הרבה יותר חזק מכל תוכנה אחרת. וזה בזכות המקודדים המובנים והאיכותיים שלה,
עוד סיבה גם שלא תתיקלו מתישהו בסרט שאשקרה לא עובד לכם בגלל שאין לכם מקודדים.

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
תודה על האינפורמציה.
מה דעתך לכתוב מדריך על אופן חיפוש התרגום. (אני לא יודע איך :))

משה כהן המלך

משה כהן המלך
  •  חסומים
  • 1083 הודעות
    • מונה תודות: 128 תודות
82
טוב מאוד

צפה בהודעהmatan1408, ב-18.06.2011 - 15:14 PM, אמר:

תודה על האינפורמציה.
מה דעתך לכתוב מדריך על אופן חיפוש התרגום. (אני לא יודע איך :))

מסכים איתך חבר יקר בהחלט מדריך פה יתקבל בברכה
ותודה על ההמלצה

nitzan4

nitzan4
  •  חברים רשומים
  • 49 הודעות
5
רגיל
תקשיב וואלה עם יהיה ביקוש למדריך כזה בכיף אני יכין כנראה הגרסה שלך לא תומכת בזה בתימצות אני יכול להגיד לך ככה תבדוק את הגרסה שלך אני יודע בגרסה שרשמתי למעלה זה עובד אוטומטית  עם הגרסאות לא תואמת תמחק את התוכנה שלך תוריד את הגרסה הזאתי  ברגע שתפתח סרט בלי תרגום בתוכנה הוא יריץ את החיפוש של התרגום לבד

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
לא צריך לזה שום מדריך אתה פותח סרט דרך התוכנה והתוכנה אוטומטית מחפשת לך את הכתוביות אתה מסמן מה שנראה לך מתאים לוחץ הורד וזהו יש כתוביות לא צריך מתמתיקה 7 יחידות בשביל זה...

ד"א כדאי שתביא גם קישור להורדה...

mati250

mati250
  •  חברים רשומים
  • 317 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
9
רגיל
אחד הנגנים הכי טובים

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר