עבור אל תוכן

משחקי השבוע 12-18 ביוני


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל

שובן של עליזה, זלדה וסדרת Dungeon Siege, ההופעה השנתית של הרובוטריקים.


Alice: Madness Returns
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: PC,Xbox360,PS3
פיתוח: Spicy Horse
הפצה: EA

אחת-עשרה שנים לאחר יציאת Alice המקוריחוזר  אמריקן מק'גי, עכשיו בעזרת הסטודיו השנגחאי שלו, אל ארץ הפלאות האפלה  והמדממת שיצר בהתבסס על סיפוריו של האיש שידוע בשם העט לואיס קארול.

כמו Alice המקורי, גם Madness Returns  הוא שילוב פלטפורמה-פעולה בו אליס יוצאת למסע, ספק במימד זר ופנטסטי, ספק  בעולם הדמיון של ילדותה, כדי להתמודד עם הטראומה שצילקה אותה לאחר שביתה  נשרף והיא התייתמה מהוריה. לשחקן יקרו הזדמנויות לשחזר קטעים מזכרונותיה  המודחקים של אליס כדי לחשוף את האירועים של אותו יום נמהר.

  Child of Eden
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: Xbox360
פיתוח: Q Entertainment
הפצה: Ubisoft

משחק חדש של טסצויה מיזוגוצ'י, היוצר של משחקי הקצב Space Channel 5  ו-Rez. המשך ל-Rez, ב-Child of Eden שחקנים יחזרו לעולם הוירטואלי של Eden  כדי להציל בינה מלאכותית שעומדת להיוולד בו מהתקפותיו של וירוס. כמו ב-Rez,  משחק עטור שבחים מהדור הקודם, מדובר בשילוב בין משחק מוזיקה למשחק יריות  על-פסים, בו קצב התקפותיו של השחקן מעצב את פס הקול.

Child of Eden תומך בקינקט אך לא מחייב אותו. גרסת PS3 תומכת Move שלו צפויה לצאת בתחילת הסתיו.

  Cubic Ninja
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: 3DS
פיתוח: AQ Interactive
הפצה: Ubisoft

משחק ארקיידי לניידת החדשה של נינטנדו, בו שחקן אחד או שניים מתמרנים  דמות נינג'ה דמויית קוביה, או קוביה דמויית נינג'ה, דרך מאה שלבים ושלל  בוסים, בדרך להצלת עוד נסיכה שנחטפה. ניתן לשלוט במשחק על ידי הטיית המכשיר  בלבד.

  Outland
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: PS3
פיתוח: Housemarque
הפצה: Ubisoft

משחק פלטפורמה-הרפתקה בעולם יוצא דופן ויזואלית, שדורש מהשחקן לעבור בין  מצב אנרגיית אור ומצב אנרגיית חושך כדי להתמודד עם איומים משני  המינים. יצא ל-Live של ה-360 בסוף אפריל וזכה לציונים גבוהים - ממוצע 84.  מגיע השבוע באיחור לחנות של ה-PSN - עקב השבתת השירות באפריל-מאי.

  Transformers: Dark of the Moon
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: Xbox360,PS3,Wii,DS,3DS
פיתוח: High Moon Studios, Behavior Interactive
הפצה: Activision

משחק פעולה בעולם הרובוטריקים שמבוסס על הסרט השלישי בטרילוגיה של הבמאי  מייקל ביי. הגרסאות המובילות של הכותר - ל-360 ול-PS3 - פותחו על ידי High  Moon, יוצרי War for Cybertron מהשנה שעברה, שנחשב למשחק הרובוטריקים הטוב יותר של העשור האחרון.

עלילת קמפיין המשחק תהווה הקדמה לעלילת הסרט ותורכב משבעה פרקים - ארבעה  שהשחקן יחווה מצד הרובוטריקים ושלושה שהוא ישחק מצד השקרניקים.  המולטיפלייר יאפשר לשחקנים להרכיב רובוטריק משלהם בסגנון משחקי Mechs,  לצבור ניסיון באמצעות הריגות ונצחונות ולשדרג אותו לאורך זמן.

  Wipeout: In the Zone
תאריך השקה: 14.6
פלטפורמות: Xbox360-Kinect
פיתוח והפצה: Activision

לא משחק חדש בסדרת המירוצים העתידניים Wipeout. חסכו כסף ל-Playstation  Vita בשנה הבאה אם אתם רוצים כזה. In the Zone הוא משחק קינקט שמבוסס על  סדרת הריאליטי-ספורט האמריקאית, וידרוש משחקניו לבצע תנועות גוף-מלא מול  הטלוויזיה כדי לעבור את מסלולי המכשולים הביזאריים לתוכם יושלכו.

  Dungeon Siege 3
תאריך השקה: 17.6
פלטפורמות: PC,Xbox360,PS3
פיתוח: Obsidian Entertainment
הפצה: Square-Enix

לאחר הפסקה של מספר שנים מגיע משחק חדש בסדרת התפקידים בתר-שסף Dungeon  Siege, שמפותח לא על ידי היוצרים המקוריים ב-Gas Powered Games אלא  ב-Obsidian, אולפן משחקי התפקידים שאחראי ל-Fallout: New Vegas  ול-Neverwinter Nights 2, בין השאר.

אם Dungeon Siege המקורי, מתחילת העשור הקודם, הואשם לפעמים בכך שהוא עושה את רוב עבודת הקרב לבד בעבור השחקן, ב-DS3,  שנלקח לכיוון האקשן והשליטה הישירה בדמויות, השחקן יצטרך להפגין יותר  מיומנויות על הגיימפאדשילוב מקלדת-עכבר, למרות שלמספרים שמגדירים את עוצמת  הדמות והציוד שלה עדיין יש משמעות ניכרת.

  

  The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
תאריך השקה: 17.6
פלטפורמות: 3DS
פיתוח והפצה: Nintendo גרסת 3DS של אחת מהרפתקאות זלדה המפורסמות ביותר,  שיצאה במקור לנינטנדו 64, תתמוך ביכולות הניידת כמו תצוגת תלת-מימד, מסך  המגע והגיירוסקופ. היא גם תציע את ה-Master Quest, גרסה אלטרנטיבית של מפת  המשחק עם מבוכים שונים, ומצב "קרב בוס" בו צריך להביס את כל מפלצות הבוס של  המשחק ברצף.

            


תמונה שפורסמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים