עבור אל תוכן

"יורשת ל-360 תוצג תוך פחות משנה"


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל

לפי מקור בכיר ב-Crytek, לכאורה, הייפ הדור הבא עומד ממש בפתח, והחומרה עצמה קרובה יותר משחשבנו.
VideoGamer  טוענים ש"מקור בכיר ב-Crytek" מסר להם שהדור הבא של קונסולות Xbox יחשף על  ידי מיקרוסופט כבר בשנה הקרובה, וכנראה יוצג לראשונה ב-E3 2012 שתיפתח ב-5  ביוני, עוד שנה פחות עשרה ימים.

לפי אותה שמועה, Timesplitters 4, משחק שפיתוחו הוקפא לפני שנתיים כאשר  Crytek קנתה את המפתחת, האולפן הבריטי Free Radical Design, חזר לפיתוח  ויהיה אחד ממשחקי ההשקה של ה-Xbox הבאה. Crytek, ממשיכה הידיעה, גם תציג את  Timesplitters 4 באירוע החשיפה של הקונסולה. המשחק והקונסולה יתמכו שניהם  ב-DirectX 11, הטכנולוגיה שמשולבת בכרטיסים הגרפיים החדשים בשנתיים  האחרונות.

     E3 2012 הוא מועד מוקדם יחסית להצגת ה-Next-Gen ממיקרוסופט, שמתעקשת  שה-360 תמשיך להיות רלבנטית עד 2015. סברות קודמות מיקמו את החשיפה רק  ב-2013 ואת השקת הקונסולה ב-2014, אבל אם המידע החדש נכון, ניתן לצפות  לתחילתו הרשמית של הדור הבא כבר בעוד שנתיים ואולי פחות. לגבי Timesplitters, זו סדרה של משחקי פעולה מגוף ראשון עם מוטיב מסע  בזמן, טון הומוריסטי והרבה מצבי משחק מרובי משתתפים מקוריים. הכותר האחרון  בסדרה (בסרטון), TS3: Future Perfect, יצא לדור הקודם ב-2005. המשחק הבא של  Free Radical היה Haze, משחק הדור הנוכחי שנקטל על ידי המבקרים, נכשל  במכירות, והוביל לרכישת האולפן על ידי Crytek ושינוי שמו ל-Crytek UK.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים