עבור אל תוכן

פייסבוק תספר לכולם היכן אתם נמצאים


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 sadowm

sadowm

    ZSC FOR EVER

  •  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
טרנד המיקום מגיע לפייסבוק: תאפשר לפרסם את המיקום ממנו עדכנתם החל מהחודש הבא


טרנד המיקום לא פוסח על פייסבוק: החל מהחודש הבא יוכלו 400 מיליון המשתמשים ברשת החברתית לראות בפיד החדשות שלהם תוספת חדשה לסטטוס - המיקום ממנו מעדכנים חבריהם. ככל הנראה, פייסבוק מתכוונת לחשוף את פונקציית המיקום בכנס המפתחים שלה ב-8 באפריל.


פרסום במסגרת מדיניות הפרטיות החדשה של פייסבוק, שנחשפה בנובמבר האחרון, הוכנה הקרקע לתוספת החדשה. על-פי המדיניות החדשה מסכים המשתמש לכך ש"כאשר את/ה משתפ/ת במיקומך אחרים או מוסיף מיקום לעדכון, אנחנו מתייחסים לכך כאל כל תוכן אחר שאתה מפרסם". החברה רמזה אז על השקתו המתוכננת של הפיצ'ר החדש, וציינה גם כי אם תציע בעתיד שירות התומך בשיתוף מיקום, תציע למשתמש אופציית opt-in.עוד עולה מהדיווחים כי פייסבוק תאפשר למשתמשים לחלוק את מיקומם ישירות באמצעות שירות שלה, או באמצעות יישומים של מפתחים חיצוניים.

מתוך 400 מיליון המשתמשים בפייסבוק, כ-100 מיליון גולשים ברשת החברתית באמצעות מכשיר הסלולר, נתון ההופך את אלמנט המיקום למשמעותי עבור החברה.


כזכור, טוויטר היתה בין הראשונות להשיק פונקציית מיקום (Geolocation), המאפשרת לגולש לצרף את מיקומו המדויק לעדכונים באופן אוטומטי. בעקבות טוויטר צצו חברות רבות שפיתחו אפליקציות מבוססות מיקום, המוכרות שבהן הן  Foursquare ו-Gowalla הצומחות במהירות.

מדיווח בבלוג Bits של ניו יורק טיימס עולה כי פייסבוק עובדת על הפיצ'ר החדש יותר משנה, אולם החליטה להמתין עם ההשקה עד לבשלות מלאה של המוצר. דוברת מטעם פייסבוק סירבה לאשר את הדיווח ומסרה כי פייסבוק בוחנת חידושים כל הזמן, אולם אין מה לבשר בשלב זה.
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים