עבור אל תוכן

היי , אשמח לזערה

• אנא התחבר בכדי להגיב
13 תגובות לנושא זה

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
2
רגיל
שלום,
שמי בני עברתי מהאימיול לאחר שימוש של 5 שנים לטורנט לפני חודש חודשיים יש לי בנתיים את סייפר DEMONT.ME TORENT DAY .אני רוצה להרחיב את האתרים ומחפש אתרים :הביטס היה לי בעבר רוצה לחזור אליו נחסמתי בטעות על משתמש כפול כי לא ידעתי איך להשתמש בו באמת לא בכוונת זדון  לסדרות וסרטים HD בתרגום לעברית , טראקים למוזיקה דאנס פופ האוס ומשחקי סוני פליסטישין 3 , אני רוצה להשיג את טורנט לינץ .יש לי מהירות אינטרנט 2.5 מעלה ל 5 מגה וכונן 320 גיגה קונה כונן חיצוני של 1 TB .- ראיתי גם כונן של 4TB ב 2000 שח באיבורי . רוצה לקנות חוסך כסף....
אין לי עכשיו מה להציע כי אין לי הרבה טראקים .... יש לי כולה איזה 20 משהו כזה ...לכן אשמח אם תעזרו לי ... רוצה לשוחח על הטורנט מי שרוצה בסקייפ או מסנג'ר...לגבי התוכנה והפעלתה יש לי U TORENT איך אני יודע כמה אני מעלה איפה זה רשום ומה זה רטיו והעלאה והרדה סבירה כי ראיתי רמות שונות של העלאה והורדה .... פעם זה גבוע וזה נומוך ועדיין אין אזהרה איך אני יודע מהזה יציב?
איך אני בודק ספידומט...
המון תודה בני פאר

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3803 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
תקשיב זה לא הולך ככה אתה כל פעם מבקש מחדש תשקיע ויביאו לך די כבר כל פעם רק לבקש!!!!!!!!!
לגבי speedtest
כנס לפה
http://www.speedtest.net/

נערך על-ידי moradi12, 14.06.2011 - 15:00 PM.

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
2
רגיל
הקטע הוא אני לא יודע במה להשקיע ... אני מפרסם מאמרי משחקים יש לי כבר 50 הודעות....

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
50 הודעות זה לא מספיק
40 הודעות מתוכם אתה רק מבקש ומבקש

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
2
רגיל
אז מה אני יעשה שתתנו לי הזמנות למשל? אני לא רוצה להציףף פורמים אני מפרסם מאמרי גיימר בפורום משחקים כמעט כל יום

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
קודם כל , כל עוד אתה מפרסם דברים חדשים זה לא נקרא להציף
וכדי שניתן לך הזמנות אנחנו צריכים להכיר אותך כדי שנדע אם אתה בנאדם אמין ומבין עניין
אז תהיה יותר פעיל ונוכל לעזור לך כך גם נכיר אותך יותר

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
טראקרים-זה לא אוסף בולים.
מה שיש לך זה בהחלט מספיק להתחלה.

תלמד איך מתנהלים בטראקרים כי אתה צריך לייצג את הקהילה הישראלית בכבוד.
אחרי שתצבור ניסיון אפשר יהיה להזמין אותך לטראקרים נוספים.

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
2
רגיל
זהוא אני מודה שעשיתי שגיאה בתחלה ומחקתי ישר תטורנט לא חיכיתי יומיים או שבוע וזה היה הטעות שלי ... אני פעיל בסייפר הביטס ודאון ריב.... אני נורא אוהב מוזיקה אלקטרונית דאנס האוס ומוזיקה ישראלית... מוריד בעיקר סרטים וסדרות... קונה בקרוב PS3 למשחקים וסרטי HD...יש לי כונן 320 גיגה ממלא אותו במוזיקה וסרטים... רוצה לקנות 1TB ובהמשך 2TB ואפילו !!!! 4 TB יש באיבורי ב 2000 שח... כן כן...! התחלתי פרויקט באתר אני מפרסם בפורום משחקים וקונסוליות מאמרי גיימרים .... פעמיים בשבוע התחלתי לפני חודש... ומתחיב לכך....
נורא רוצה טורנט ליץ אם תתנו לי אודה לכם מאוד כבר לא יודע מה לעשות אין לי ממי להשיג...
המון תודה ... בני פאר

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
19
רגיל
הייתי מציע לך ללמוד קודם מה זה ביטורנט.
אף אחד לא יסכן את החשבון שלו בTL בשבילך.

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
וזה לא רק עניין ההשקעה, אתה צריך להבין בביטורנט. כרגע זה ברור שאתה לא מבין איך לשמור על רטיו, מה חוקים בטרקרים השונים ומי נגד מי.
יש מדריכים בפורום מתחילים, תקרא אותם, תפגין קצת ידע לאורך זמן ואולי מישהו יסמוך עליך עם הזמנה.
מה גם שאני לא מאמין שמישהו יביא לך הזמנה בלי הוכחות, אז תעבוד על האתרים האחרים שלך כמו טורנטדיי ודמנואיד.

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
19
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-16.06.2011 - 18:21 PM, אמר:

וזה לא רק עניין ההשקעה, אתה צריך להבין בביטורנט. כרגע זה ברור שאתה לא מבין איך לשמור על רטיו, מה חוקים בטרקרים השונים ומי נגד מי.
יש מדריכים בפורום מתחילים, תקרא אותם, תפגין קצת ידע לאורך זמן ואולי מישהו יסמוך עליך עם הזמנה.
מה גם שאני לא מאמין שמישהו יביא לך הזמנה בלי הוכחות, אז תעבוד על האתרים האחרים שלך כמו טורנטדיי ודמנואיד.

מסכים עם כל מילה :)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
תירשם כל פעם לאתרים הפתוחים ותבקש דברים שרק צריך לשאול בישבילם
ככה כל אחד מתחיל.

BeniPeher

BeniPeher
  •  חסומים
  • 320 הודעות
2
רגיל
בנוסף... אשמח אם משיהו ידריך אותי לגבי הטורנט קראתי מאמרים ולא כל כך הבנתי... אני יודע בחפיף שמשאירים קובץ 72 שעות אבל מתי מותר למחוק? ו איך אני רואה את העלאה? ... כמה הטורנט מעלה?
אמח לשוחח אם מישהו במסן על זה ... תודה,

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
בני
בא נלך שלב שלב.
במיוחד בשביל חברים כמוך בראשית דרכם הקמנו את הפורום למתחילים.
כנס ללינק
http://www.zsc.co.il...hp?showforum=60
יש שם מדריכים וגם אתרים פתוחים להרשמה.
תקרא את המדריכים ותירשם לכמה טראקרים שפתוחים להרשמה.
תפוס וותק, ותלמד.
לאחר שקראת ואם יש משהו ספיציפי שלא הבנת אתה מוזמן לשאול וכולם יעזרו לך.
מעריכים על כל הסיקורים ואשכולות שפתחת בפורום משחקים, אתה בכיוון הנכון רק סבלנות תרומה וקצת זמן ואתה תחשב כבר לוותיק ותתחיל לקבל הזמנות לעוד טראקרים.

בהצלחה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים