עבור אל תוכן

השוואה קטנה אבל איכותית של P67 H67 Z68

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
לכל אלה שמעוניינים לקנות מחשב ומתלבטים ! שני התמונות הבאות יעזרו לכם לבחור ובכלל להבין את ההבדלים בין השלושה ואת היחודיות שלהם =]

קבצים שצורפו

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
כל הכבוד על האינפורמצייה

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
19
רגיל
עוזר תודה!

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
לא הבנתי מה זה התמונה השניה היא רק של הZ68 או שאני טועה?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
תודה רבה, ממצה באמת את כל היכולות של של ה-Z68. להיום, Z68 לדעתי זו הבחירה הכי נכונה.
האמת מה שלא ממש ראיתי בתמונה זה את יכולת ה Virtu, או שפשוט קראו לזה שם בשם אחר ואני לא כל כך מבחין בזה...
זה מנצל את הליבה הגרפית של המעבד כשאין ניצול כבד על הכרטיס מסך, למשל אתם גולשים באינטרנט, אז הוא לא משתמש בכרטיס מסך שלכם
אלא מנצל את הליבה הגרפית של המעבד, כלומר יש חסיכה בחשמל וירידה בטמפ' של הכרטיס מסך היעודי שלכם.

Freedom

Freedom
  •  חברים רשומים
  • 148 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
5
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-14.06.2011 - 18:23 PM, אמר:

תודה רבה, ממצה באמת את כל היכולות של של ה-Z68. להיום, Z68 לדעתי זו הבחירה הכי נכונה.
האמת מה שלא ממש ראיתי בתמונה זה את יכולת ה Virtu, או שפשוט קראו לזה שם בשם אחר ואני לא כל כך מבחין בזה...
זה מנצל את הליבה הגרפית של המעבד כשאין ניצול כבד על הכרטיס מסך, למשל אתם גולשים באינטרנט, אז הוא לא משתמש בכרטיס מסך שלכם
אלא מנצל את הליבה הגרפית של המעבד, כלומר יש חסיכה בחשמל וירידה בטמפ' של הכרטיס מסך היעודי שלכם.
פשש העלת פה דבר מעניין .. משתמש בליבה גרפית בשביל חיסכון בחשמל של הכרטיס היעודי ?

אני שוקל להחליף את לוח האם לאחד עם צ'יפסט מתקדם יותר, אני חושב ש-Z68 יעשה את העבודה :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים