עבור אל תוכן

EA דיגיטלית מתמיד


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 InferinaL

InferinaL
  •  חברים בכירים
  • 192 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
19
רגיל

EA דיגיטלית מתמיד

EA רוצה למכור לכם משחקים ברשת. חברת הענק משיקה היום את Originהגרסה החדשה של חנות האינטרנט שלה. מה שבעבר היה חנות מיושנת ונטולת תוכן מעניין, ינסה להפוך כעת למתחרה ראוי עבור סטים של Valve.

  

ואיך מושכים אנשים לחנות מקוונת? באמצעות בלעדיות ומבצעים מיוחדים, כמובן. כך, למשל, כש-The Old Republic – משחק התפקידים ההמוני של Bioware ביקום של 'מלחמת הכוכבים' – יגיע לשוק, הגרסה הדיגיטלית היחידה שלו תמוקם ב-Origin. אל לכם לפחד, אם תרצו להרחיק עד לחנות משחקים פיזית או סניף דואר, תוכלו לעשות זאת, אבל אם אתם עצלנים מכדי לצאת מהבית, או לא יכולים לעשות זאת עקב מגבלות פיזיות (מחלות, היעדר אפשרות לנסר את הסורגים עם השיניים) Originהוא הברירה היחידה.

  תמונה שפורסמה

אבל זהו מקל, ולשירות הזה יש גם גזרים. לא מהסוג הכתום, שישפר לכם את הראייה, כי אם יותר בתחום מבצעים בלעדיים וחיבור חברתי. לא ברור עדיין מה זה אומר, אבל ב-Wall Street Journal נתן בכיר ב-EA את הדוגמה הבאה: תוכלו לשחק במשחק סלולר של Battlefield 3, ואת הנקודות שתצברו שם לבזבז בגרסת הקונסולה של המשחק.

  תמונה שפורסמה

  

ועכשיו לנושא שונה לגמרי: משחקי EA והפצתם בחנות אינטרנטית. רגע, זה בדיוק אותו הנושא, אבל הידיעה שונה. האתר GoG.com, ששייך לאנשים הטובים של חברת CD Project ומוכר משחקים ישנים במחירים סבירים, הודיע היום כי הוא מתחיל למכור משחקים ותיקים של EA (לא ברור למה הם ולא Origin, אבל אנחנו לא מתלוננים). שלושת הכותרים הראשונים, בסדר התלהבות עולה, הם: בדרגת התלהבות 6 מתוך 10 נמצא Ultima Underworld 1+2, בדרגת התלהבות 7 מתוך 10 נמצא Wing Commander: Privateer ובדרגת התלהבות "עזבו אתכם מדרגות", Dungeon Keeper. בהמשך, ישיקו אנשי CDP עוד כ-25 משחקים, ביניהם Alpha Centauri ו-Magic Carpet!

  טריילר פתיחה:


קרדיט ל Vgames
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים