עבור אל תוכן

המלצה| על טבעי/Supernatural

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
תמונה שפורסמה

ז'אנר: אימה, דרמה, הרפתקאות, מד''ב, מיסתורין, מתח, קומדיה.
מספר עונות: 6, אושרה עונה שביעית.
מספר פרקים: 126.
אורך פרק בממוצע: 40-44 דקות.

תקציר -
במרכז עלילתה עומדים שני נערים שמחפשים את אביהם, ותוך כדי כך גם נאבקים  בכל מיני שדים, מפלצות, רוחות רפאים, ושאר יצורים חביבים שנוהגים בדרך כלל  לפקוד בהמוניהם את יצירותיהם של סטיבן קינג ווס קרייבן. חיפוש הבנים אחר  אביהם היא עלילת המעטפת של הסדרה, כשבכל פרק הם מגיעים למקומות עליהם קראו  בעיתונים עקב תופעות משונות שקרו בהם, כדי לחפש שם את שאיבדו, ולהלחם ברוע  שגרם לאותן תופעות. שתי דוגמאות לטיפוסים השטניים  בהם נאלצים השניים להלחם הן: רוח רפאים נשית שרוצחת גברים שבגדו, ושד  אינדיאני טורפני שמעלים בני אדם ביערות. חוץ מזה, הסדרה מלאה גם בסמלים  מיסטיים כדוגמת הכוכב המחומש הידוע, ומתכתבת עם אמונות טפלות רווחות, דוגמת  אגדת המפלצת מאגם לוך נס.

טריילרים -
עונה 1 -

עונה 2 -

עונה 3 -

עונה 4 -

עונה 5 -

עונה 6 -

דעה אישית -
סדרה מעולה, אחרי סמולוויל לדעתי הסדרה הכי טובה שמשודרת כרגע. פשוט מדהים איך שכל פרק הם שומרים על הרמה המעולה שלהם, המתח מעולה בכל פרק.
השחקנים אין מילים, הכותב תותח. אגב הכותב הראשי והיוצר של הסדרה החליט לפרוש בשיא, אבל בערוץ לא וויתרו על הסדרה הזו.
העונה החמישית הכי טובה לדעתי, אחריה מגיעה הרביעית. מאז שקסטיאל הצטרף הסדרה עלתה כמה רמות באיכות שלה.
בעונות 1,2 רק הסיומי עונה שווים משהו לדעתי כי כל פרק חוזר על עצמו, עונות 3-6 מדהים, וגם נהיה הרבה יותר מצחיק ומותח :)
*אגב אני רק אוסיף שהסדרה בכלל לא מפחידה, אין לי מושג למה אומרים שיש בה אימה.

ציון שלי לסדרה - 9, שווה צפייה!

dor850

dor850
  •  חברים רשומים
  • 285 הודעות
    • מונה תודות: 19 תודות
11
רגיל
תמונה שפורסמה

nir15

nir15
  •  חברים בכירים
  • 663 הודעות
    • מונה תודות: 42 תודות
27
רגיל
תודה על הסיקור.

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
תודה אחי שמעתי גם מחבר שלי שזאת סדרה טובה..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים