עבור אל תוכן

רוקטסאר חולמת על עתיד נטול יריות ופיצוצים, ו- L.A. Noire הצעד הראשון לזה

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
תמונה שפורסמה

L.A. Noire הוא הסנונית הראשונה בדור חדש של משחקי פעולה אינטליגנטיים יותר

חברת המשחקים רוקסטאר עשתה הרבה מאוד כסף בשנים האחרונות מאלימות גרוטסקית, פיצוצים ויריות. סדרת GTA נחשבת לאות ומופת של הרס חסר מצפון בתוך עיר שבה כל רכב, אדם או עציץ מהווה מטרה לגיטימית. ובכל זאת, אנשי החברה רואים את עתידם דווקא ביצירת כותרים אינטליגנטיים יותר, אם אפשר - נטולי אקדחים לחלוטין.

בראיון עם מגזין ה-Guardian הבריטי מתאר סגן נשיא הפיתוח ברוקסטאר ג'רונימו באררה את L.A. Noire כצעד הראשון לקראת העתיד הזה.כמו שהזכרנו בכתבת הבקרוב המלאה של L.A. Noire, במקום מרדפים רגליים אחרי פושעים וקרבות ירי חסרי מעצורים, יתמקד המשחק בדיאלוגים בין הדמויות ובפתרון תעלומות בלשיות. טכנולוגיית דגימת הפנים המהפכנית, המאפשרת הצגת הבעות פנים מורכבות, היא זו שמכניסה את האלמנט האנושי למשחק - על חשבון האקשן.

"אנו לוקחים עם L.A. Noire את אותם הסיכונים שלקחנו כאשר יצרנו את GTA 3. אני זוכר שאז הייתי צריך להסביר לאנשים שאין שלבים, אתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה... זה נראה להם מוזר מאוד", מספר באררה. "במשחק הזה אתה חייב לדבר עם אנשים, להבין אם הם מספרים לך את האמת. אנחנו נעים מיצירת חוויה קולנועית שאתה יכול לשלוט בה, ליצירת חוויה אנושית שאתה יכול לשלוט בה".

ג'רונימו מאמין כי מדובר באבולוציה הכרחית, צעד שאותו תעשיית הגיימינג חייבת לקחת, ולרוקסטאר אין בעיה להוביל את המחנה. "אם משחקים יוסיפו להיות רק משהו שבמהלכו יורים בדברים, מתים ומנסים שוב, זהו עתיד מאוד משעמם עבורנו. זו ההזדמנות שלנו להפוך את השיחות בין הדמויות למרכז החוויה".

אני חושב זה טעות גדולה אין על יריות ופיצוצים, לדעתי לפחות.

*קרדיט לnana10

נערך על-ידי lidor1050, 12.05.2011 - 16:48 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
    • מונה תודות: 140 תודות
74
טוב מאוד
:thankyou2:

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
תודה על הפירסום לידור :)

בנתיים כל משחק של רוקסטאר שיצא היה משחק טוב. נקווה שהמשחק החדש ימשיך באותה הדרך . מחכים ומצפים ל- GTA5 !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים