עבור אל תוכן

L.A. Noire: גדול על האקס-בוקס


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
תמונה שפורסמה

גרסת האקס-בוקס 360 של המשחק תגיע על לא פחות משלושה תקליטורים. זו של הפלייסטיישן תסתפק בבלו-ריי אחד


L.A. Noire, כותר הפעולה והבילוש החדש של רוקסטאר, הוא משחק גדול. כמה גדול? גדול כל-כך, שתקליטור DVD יחיד פשוט לא מספיק עבורו. אפילו שניים הם עדיין מעט. לשלושה תקליטורים הוא מצליח להידחס בקושי, וזו תהיה כמות הדיסקים עליהם תגיע גרסת האקס-בוקס 360. שחקני הפלייסטיישן 3, המצוידים בכונן בלו-ריי מודרני, יוכלו להסתפק בתקליטור אחד בנפח 25 ג'יגה-בייט.


שחקני האקס-בוקס יכולים להתנחם, לפחות, במבנהו הליניארי של המשחק. אם תעברו את ההרפתקה מתחילתה ועד סופה בסדר שאליו רוקסטאר התכוונו, תתבקשו להחליף תקליטור רק פעמיים, במהלך הפסקות "טבעיות" בין מקרה חקירה אחד למשנהו. עיקר המידע המאוחסן בתקליטורים הוא דגימת התנועה ותווי הפנים של כל אחת מ-400 הדמויות, שנעשתה בטכניקה חדשה ומהפכנית האמורה להבטיח רמת פירוט חסרת תקדים.


פרטים נוספים שנחשפו על L.A. Noire במהלך סוף השבוע האחרון נוגעים לקשר בין המשחק ובין השירות המקוון של רוקסטאר, הלא הוא ה-Rockstar Social Club. במהלך ההרפתקה תזכו לראות, לדוגמה, מה בחרו שחקנים אחרים לעשות בנקודות שונות במשחק בהן החלטתכם עשויה לקבוע את גורל הדמויות. אם בא לכם להשלים את כל המשימות השונות ולהגיע לרף 100 האחוזים הנכסף, תוכלו להשוות את קצב התקדמותכם אל שאר חברי הקהילה.


L.A. Noire יצא לפלייסטיישן 3 ולאקס-בוקס 360 ב-20 במאי - עוד פחות משבועיים!


nana100 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים