עבור אל תוכן

פרסום |8 תמונות חדשות מתוך הסרט "דמדומים 4"

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1734 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

הסרט "דמדומים 4: שחר מפציע – חלק 1" התחדש ב-8 תמונות רשמיות, אחרי שההפקה נתקלה בלא-מעט בעיות יחסי ציבור. תמונות לא-רשמיות דלפו לא מזמן לרשת, ובהפקה התחננו מהקהל להפסיק להפיץ אותן.

עלילת הסרט הרביעי בסדרה מביאה את חתונתם של בת האדם בלה (קריסטן סטוארט) והערפד אדוארד (רוברט פטינסון), שאחריה מגיעה הבת המשותפת רנסמיי – חצי אדם וחצי ערפד כמובן. הכוכב השלישי במשולש האהבה בסרטים, טיילור לוטנר (המגלם את ג'ייקוב), אמר בריאיון ל-Mtv, כי יש בו רגשות מעורבים באשר לסיום צילומי שני חלקי הסרט הרביעי של "דמדומים", הם גם האחרונים לחלוטין בסדרה: "חצי ממני אומר, 'זו תהיה הקלה. אני מקבל הפסקה, יהיה לי זמן לבלות עם המשפחה ועם חברים ולעשות דברים אחרים'; אבל החצי השני אומר, 'זה יהיה כל כך מוזר. הצטלמתי לסרטים עם האנשים האלו כבר שנים, אז זה בטוח יהיה מבאס. יהיה עצוב ביום [הצילומים] האחרון." פטינסון התראין שבוע מאוחר יותר, כבר אחרי שהצילומים לשני החלקים הסתיימו, ואמר: "זה היה מעט נוגד-שיא [אנטי-קליימקס]. אלו היו צילומים ארוכים מאד, ועבדנו עליהם שמונה חודשים וזה קשה. בסופו של דבר, אני חושב שאנשים הרגישו, 'אההה, תנו לי לצאת'!" הוא הוסיף בשעשוע: "אני לא יודע מי אני יותר. עדין לא הבנתי באמת מה זה לא לעשות סרטי 'דמדומים' כל שלושה חודשים."

החלק הראשון של "דמדומים 4" יצא לבתי הקולנוע בישראל ב-17.11.11, וטרם נקבע תאריך רשמי לחלק השני אך ככל הנראה הוא יצא בארץ בדיוק שנה אחרי-פחות יומיים.

תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה

פרסום: אלי שגב.

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
:thankyou2:

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
תודה על הפרסום
*אף פעם לא אהבתי את הסרט הזה

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
חחחח מה נסגר כמעט כל שנה מוציאים לזה סרט המשך, אני גם לא התעניתי מהסרט הזה
תודה על הפרסום :)

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3548 הודעות
    • מונה תודות: 73 תודות
140
מעולה
אני לא ראיתי שום סרט בסידרה, סתם לא משך אותי.

תודה ירדן.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים