עבור אל תוכן

12 סימנים שאתם מכורים לפייסבוק

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
1. האם הדבר הראשון שאתם עושים בבוקר הוא לפתוח את המחשב או הסמרטפון כדי להתעדכן בעדכונים מפייסבוק עוד לפני לגימת הקפה הראשון של הבוקר?

2. האם אתם מהרהרים במחשבה על הסטטוס הבא שלכם גם במהלך סיטואציה רומנטית עם בן הזוג?

3. האם המורה או הגננת של ילדך הזהירה אותך בפעם האחרונה עקב יותר מדי איחורים בסוף היום משום שהיית חייב לעשות עוד לייק אחד אחרון ודי?

4. האם אתה מרגיש צורך לעדכן את חברי הפייסבוק שלך על כל ביקור שלך בשירותים ותוצאותיו?

5. האם ערוץ התקשורת העיקרי שלך עם הבעל, הילדים או החברים הוא פייסבוק?

6. האם כבר נרשמת לקורס צילום יקר כדי שהתמונות שלך יהפכו לשיחת היום במעגל החברתי שלך בפייסבוק?

7. האם רוב החברים שלכם בפייסבוק הם אנשים שמעולם לא פגשתם או שמעתם את שמם בעבר ואתם רואים בהם בעיקר פוטנציאל לייקים ותגובות לסטטוסים הנהדרים שלכם?

8. האם דעתך על אנשים שלא נמצאים בפייסבוק היא בוז מהול ברחמים?

9. האם הריבים שלך עם בן הזוג מרבים לעסוק בפייסבוק ובעיקר בסוגיית שינוי הסטטוס של מערכת היחסים?

10. האם אתם בוחרים במקום עבודה על פי מידת המתירנות שלו ביחס לשימוש ברשתות חברתיות בזמן העבודה ורואים בחסימת פייסבוק בעבודה משום הרעת תנאים?

11. האם אתם כועסים על חברים שהתקשרו אליכם בטלפון משום שרצו לשמוע עדכונים שכבר הספקתם לספר לכולם בפייסבוק שלכם ורק הם לא טרחו לקרוא?

12. האם אתם מזדהים עם האמרה "אם זה לא בפייסבוק זה לא קרה"?

אם עניתם "כן" בתשובה לשש שאלות או יותר - ברוכים הבאים למועדון מופרעי הפייסבוק. מכירים עוד תסמינים מרשיעים? מוזמנים לספר לנו.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
:thankyou:

AdiOhayon

AdiOhayon
  •  חברים בכירים
  • 463 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
86
טוב מאוד
חחחחחח אין לי ילדים  ואישה אבל בלי שום קשר אני לא מכור לחרא הזה :]

תמונה שפורסמה

נערך על-ידי AirMax, 03.05.2011 - 08:51 AM.

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
:thankyou2:

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
איזה יופי אני לא מכור פייסבוק (לא שהייתה אפשרות אחרת)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים