עבור אל תוכן

המלצה| גברים בשחור/Men In Black

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2772 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
471
מעולה
תמונה שפורסמה

ז'אנר: מד''ב, פעולה, קומדיה.
שחקנים: טומי לי ג'ונס, וויל סמית', לינדה פיורנטינו, וינסנט דונופריו, ריפ תורן, טוני שאלוב, סיונבאד פאלון.
בימוי: בארי זוננפלד.
אורך: 98 דקות.
תאריך יציאה: 8.8.1997.

תקציר -
ארגון  סודי בשם "גברים בשחור" שמטרתו להגן על תושבי כדור הארץ מחייזרים המגיעים  לכדור הארץ ולהסתיר את זהותם מקבל איום על המין האנושי בידי זן של חרקים  מפותחים. כדי למנוע את השתלטותם של חייזרים אלה מגויס שוטר צעיר (סמית')  לארגון להיות שותף של אחד מותיקי הארגון (ג'ונס). עכשיו בתור הגברים בשחור  המכונים "j" ו- "k" עליהם להגן על כדור הארץ ולהשמיד את החייזר ובאותו זמן  לשמור על זהותם החשאית.

טריילר -

דעה אישית -
סרט קורע, וויל סמית' וטומי לי ג'ונס הפציצו, צוות מוצלח. אהבתי את השילוב של הקומדיה עם הפעולה ובמיוחד עם המד''ב.
סרט מצויין.

גברים בשחור 2 -

תמונה שפורסמה

ז'אנר: מד''ב, פעולה, קומדיה.
שחקנים: טומי לי ג'ונס, וויל סמית'.
בימוי: בארי זוננפלד.
אורך: 88 דקות.
תאריך יציאה: 25.7.2002.

תקציר -

הסוכנים  ג'יי (סמית') וקיי (ג'ונס) מתחברים שנית כדי לעמוד מול הסכנה הקיומית  הניצבת בפני כדור הארץ בדמותה המאיימת של חייזר/אישה מפתה וקטלנית.עברו  ארבע שנים מאז התייצבו השניים למגר אסון אינטר-גלאקטי, וקיי חזר להיות אזרח  מן השורה והותיר את שותפו ג'יי לנהל את הסוכנות הסודית ביד רמה ולפעמים  מקצועית עד להכעיס את המערכת כולה. במהלך חקירה שגרתית, ג'יי חושף מזימה  שטנית פרידימיונה של סרלינה (לארה פלין בויל), יצור קילוטיאני זדוני  המתחזה לדוגמנית לבני נשים, הנעזרת בסקראד/צ'רלי, יצור בעל שני ראשים שאחד  יותר דפוק מהשני. רק אדם אחד יוכל לגלות מהי משימתה של סרלינה בעולמנו:  הסוכן לשעבר קיי אשר מתפקד כעת בסוכנות ממשלתית אחרת.

טריילר -

דעה אישית -
סרט מצויין, לא נופל מהראשון ומצחיק יותר. אהבתי את האיחוד שלהם. וגם הסרט יחסית קצר ולא משעמם בכלל.

ציונים שלי - הסרט הראשון 8.5, השני 9. שניהם שווים צפייה.
* בשנת 2012 צפוי לצאת הסרט השלישי, וויל סמית' אישר את השתתפותו. זה יהיה אותו הבמאי גם לסרט הזה.

תהנו :)

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
כמה שמעתי על הסרט הזה.. תודה רבה על ההמלצה עשיתה לי חשק לראות אותו :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים