עבור אל תוכן

כתבה|דיווח ב'בילד': קייזרסלאוטרן תרכוש מהפועל את שכטר


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 livewish

livewish
  •  חברים רשומים
  • 85 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
1
רגיל

על פי העיתון, הפועל תקבל 1.5 מיליון יורו. השכר של החלוץ יהיה 750 אלף יורו לשנה. קונץ: "הוא מתאים לנו"

על פי דיווחים בתקשורת הגרמנית, קייזרסלאוטרן מעוניינת לרכוש בקיץ את חלוץ הפועל תל אביב,  איתי שכטר. ב"בילד" הגרמני מספרים כי המועדון יציע 1.5 מיליון  יורו לאדומים תמורת השחקן, שמחזיק חוזה ארוך טווח במועדון של טביב והראל.  שכטר עצמו יקבל 750 יורו לשנה ועל פי הדיווח, יחתום לשלוש שנים.

החלוץ ואביו ביקרו במהלך חודש מרץ בגרמניה ונפגשו עם נציגים של המועדון.  למרות העובדה ששכטר לא שיחק כבר שלושה חודשים והשתתף במעט מאוד משחקים  השנה, בקייזרסלאוטרן התרשמו לטובה מהשחקן.

"הוא מתאים לנו", מצוטט יושב הראש של המועדון ושחקן העבר המפורסם, סטפן קונץ.  כמו כן, בגרמניה טוענים כי גם האנובר (שנציגיה גם צפו בשכטר), מעוניינת  בחלוץ. אגב, לאוטרן נמצאת כרגע במקום ה-13 עם 34 נקודות והיא עדיין בסכנת  ירידה. ב"בילד" ציינו גם את העובדה כי השחקן התרשם מהאוכל הכשר שהוגש לו על  ידי המועדון.

הפועל הוציאה הודעה בה מתייחס בן שהר לאירועי המשחק מול בית"ר ירושלים וחילופי ההאשמות בעקבותיהם. "הגעתי לאזור ההתקהלות במטרה להפריד ולהרגיע את הרוחות וקיבלתי מכה חזקה שהתברר שהגיעה משי חדד", אמר שהר,  "לא התגרתי באף אחד וגם לא אביחי. משיחה שערכתי עם רוני לוי הבנתי שהוא  התכוון להרגיע אותי ולהפריד אך בגלל הבלאגן פירשתי את התנהגותו כתוקפנית  בטעות. חשוב לי שכולם יחזרו לפרופורציות. אין לי שום דבר נגד אוהדי או  שחקני בית"ר. התלהטות היצרים פשוט יצאה משליטה".
קרדיט ל-SPORT5.0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים