עבור אל תוכן

הנערה הכי גבוה בעולם

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

ספר השיאים של גינס העניק את התואר למאלי דואנגי, בת 18 מתאילנד, אשר  מתנשאת לגובה של 2.13 מטרים. הסיבה לגובהה הרם הוא גידול במוחה שלחץ על עצב  ויצר חוסר איזון הורמונלי בגופה. אגב, היא עוד לא סיימה את צמיחתה

תמונה שפורסמה         "בבית הספר תמיד לעגו לי". מאלי וחברה       "הייתי הילדה הכי גבוהה בכיתה, הכי גבוהה בשיעור והכי גבוהה בהפסקה",  תוכל לפזם לעצמה מאלי דואנגי התאילנדית בת ה-18, אבל במקרה שלה, איש לעולם  לא ירים גבה, כי סביר שלעולם לא תמצא אדם גבוה ממנה בסביבה. דואנגי היא הנערה הגבוהה ביותר בעולם כולו, ומתנשאת כעת לגובה של 2 מטר ו-13 ס"מ, והיא עוד לא סיימה את צמיחתה.

הבינה שהיא שונה בגיל תשע
מאלי, ששוקלת 130 ק"ג, הבינה שהיא שונה כבר בגיל צעיר, כאשר הבחינה שהיא  גדלה במהירות גבוהה בהרבה משאר חבריה לכיתה. בגיל תשע לקחה אותה אמה, ג'י,  בת 40, לרופא בפעם הראשונה, לאחר שהבחינה בפער משמעותי שהחל להיווצר בינה  לבין יתר הילדים. הרופאים בדקו ומצאו גידול במוחה של מאלי שלחץ על עצב  מסויים, מה שיצר חוסר איזון הורמונלי בגופה של הילדה, וגורם לכך שבעצם אף  פעם לא תפסיק לגדול. על מנת לעצור את הגדילה צריכה מאלי להזריק לגופה תרופה  בעלות של כ-12,000 שקל פעם בשלושה חודשים.

תמונה שפורסמה         הגידול במוחה גרם לה גם לעיוורון כמעט מלא. מאלי וחברה       "תמיד הרגשתי כמו יצור", מספרת מאלי. "הילדים בבית הספר תמיד קראו לי  בשמות והתעללו בי. לאחרונה סיימתי ללמוד, ומאז אני מרגישה הרבה יותר חופשית  ובנוח עם מי שאני. זה מאוד העציב אותי. רק רציתי חברים שאוכל לשחק איתם,  אבל כולם התעלמו ממני או קראו לי בשמות כמו 'מאלי המלוכלכת'. זה קשה.

אצבעונית: גרסת המציאות
     "בגלל הגידול שבמח אני גם כבר לא יכולה לראות. התעוורתי לאט לאט. לגודל שלי  אני כבר רגילה, ועם התרופות אני גם מסתדרת, אבל אובדן הראייה הוא הבעיה  הכי קשה. נעשה מסובך לנוע ממקום למקום".
"לא מאמינה שאצליח להתחתן"
הוריה של מאלי מנסים לתת לבתם את התנאים הטובים והנוחים ביותר, אך הם  מתקשים מאוד לשאת בנטל הכלכלי. "הזריקות עזרו מאוד במיתון הגדילה שלה", הם  מספרים. "אבל הן כל כך יקרות. לצערנו, מפעם לפעם אין לנו כסף לזריקות, ואז  היא ממשיכה לגדול".

תמונה שפורסמה         כדי לעצור את הגדילה היא צריכה להזריק לגופה תרופה בעלות של כ-12,000 שקל אחת ל-3 חודשים. מאלי והוריה       את מרבית זמנה מעבירה מאלי בקרב משפחתה. "אני עוזרת הרבה לאמא בנקיון  ובבישול, אך גם בזה אני מוגבלת, בגלל הראיה. חבר מעולם לא היה לי. אני לא  מאמינה שנישואים הם אופציה עבור מישהי שכמותי. אני פשוט שונה מדי. אבי דואג  לי מאוד. הוא לא נותן לי ללכת לשום מקום לבדי. אם אני מתיישבת, או נופלת,  קשה לי מאוד לקום, כי אני כבדה. בכל זאת אני חולמת יום אחד לגור לבדי, זה  יכול להיות כיף, אבל אני לא יודעת אם זה יוכל לקרות".

מאלי קיבלה את תואר הנערה הגבוהה ביותר בעולם מטעם ספר השיאים של גינס, והדיחה מהמקום הראשון נערה ברזילאית שגובהה היה 'רק' 2.10 מטרים.

קרדיט למאקו http://www.mako.co.i...0&pId=565984153

איזה מפלצת אין דברים כאלה.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום
סיפור עצוב

lini

lini
  •  צוות לשעבר
  • 1249 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
19
רגיל
באמת עצוב...
בעסה להיות עיוור בגלל שאתה "ענק" :p

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
WTF היא אפילו יותר גדולה ממני ב20ס"מ מה זה????

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:4a327eeb2e845ed9:

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר