עבור אל תוכן

כמה בדיחות.

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
זוג צעיר משחק בחצר הבית גולף. הבן מעיף את הכדור לחלון השכן והחלון התנפץ.  הלכו הזוג לבקש סליחה מהשכן החדש אז השכן ענה להם אתם מבקשים סליחה!?
אני צריך להגיד לכם תודה. שברתם את הכד שהייתי בתוכו יותר מ-200 שנים.  ואז האיש אמר להם בקשו שתי משאלות ואני אגשים לכם אותם. הבן מבקש פרארי  2007 הבת מבקשת 10 מיליון דולר. האיש אומר להם אל תדאגו מחר יהיה לכם פרארי  ו-10 מיליון דולר, ואז האיש אומר בקשה אחרונה לי אליכם ואומר לבן אתה מוכן  לתת לי את אשתך בשביל לעשות איתה אהבה? פשוט אני כבר לא זוכר איך עושים את  זה. הבן אמר לו בסדר נתת לנו 10 מיליון דולר ופרארי קח אותה אבל רק לחצי  שעה. אחרי חצי שעה האיש והאשה יוצאים מהחדר. הבעל של האישה שואל אותה איך  היה, היא אמרה כיף. אחרי זה האיש שואל את הבעל והאשה בני כמה אתם? הם עונים  אני בן 36 ואני בת 34.. והאיש שואל אותם ואתם עדין מאמינים בסיפורים של  אלאדין?!

פעם הייתה משפחה ערביה שרצתה להפוך ליהודיה.
הלך האבא ואמר ליהודי אחד..."אני ומשפחתי רוצים להיות יהודיים".
אמר לו היהודי- "או.קיי..אתה רואה את הספר תורה שם?
ואת המכשולים? אז אתה ומשפחתך צריכים לעבור את כל המכשולים להגיע לספר תורה לאחוז בו ואתם יהודיים".
אמר לו האבא: "שיהיה".
והם מתחילים.....האבא מנסה ראשון רץ רץ רץ מגיע לספר תורה הוא יהודי!
האמא מנסה רצה רצה רצה מגיעה לספר תורה היא יהודיה!
הילד הקטן רץ רץ רץ ....בום!מתפוצץ!
והאם בוכה: "הילד שלי הילד שלי"!
אז האבא אומר: עזבי אותו הוא סתם ערבי.

איש אחד יורד כל יום לדוג וחוזר לבית בלי דגים. אומרת לו אשתו: הפעם אני  ארד לדוג אולי לי יהיה יותר מזל. האישה מגיעה לים, עוצרת את הסירה ומתחילה  לקרוא ספר. בא משטר החופים ואומר לה: למה את נמצת עם סירת דיג במקום שאסור  לדוג בו? אומרת לו האישה: אבל אתה לא רואה אני קוראת ספר. הוא אומר לה: כן,  אבל יש לך את כל הציוד הנדרש לדיג.  היא אומרת לו: אם תרשום לי דוח אני  אגיד שאנסת אותי. הוא אומר לה: אבל לא התקרבתי אליך. היא אומרת לו: כן, אבל  יש לך את כל הציוד הנדרש  

גבר אחד הולך לבית מרקחת ואומר לרוקח תביא לי קונדום אני עושה אצל חברה שלי שבת אני צריך!!
הרוקח הביא לו, הגבר אמר לו תביא לי עוד אחד למה יש לה גם אחות מצויינת!!
קנה ואמר לרוקח תביא עוד אחד יש לה גם אמא ממש טובה!!
קנה 3 והלך לדרכו. בבית של חברה שלו, כשהם התפללו ושמו ידיים על הראש,  כשכולם הורידו רק הגבר לא הוריד את הידיים אז חברה שלו אומרת לו: ידעתי  שאתה כל כך דתי והוא עונה לה ואני לא ידעתי שאבא שלך רוקח  

עכשיו אני אספר למה בכל מבחן כותבים בסוף בהצלחה:  
ב=בסוף
ה=המבחן
צ=צריך
ל=להביא
ח=חתימת
ה=הורים  

יפני,אמריקני,ערבי וישראלי עושים תחרות שתיית מים. היפני שותה 100 ליטר  הולך לשירותים נפסל. הערבי שותה 50 ליטר הולך לשירותים נפסל גם הוא.  הישראלי שותה 900 ליטר הולך לשירותים נפסל. תורו של האמריקני שותה ולא  מפסיק לשתות, הקהל שואל אותו: איך אתה שותה ולא מפסיק לשתות? האמריקני  עונה: האמריקנים לא סתומים אני לבשתי טיטול.  

תהנו.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים