עבור אל תוכן

ילד בן עשר חושב שהוא ילדה בואו תיראו את הכתבה

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

אוסטרליה: בן 10 יעבור טיפול לשינוי מין

מהרגע שהוא זוכר את עצמו, נהג ג'יימי להתנהג כמו בת. הוא לבש שמלות, גידל שיער והשתמש בשירותי הנשים. אפילו משפחתו השלימה עם המציאות ואחיו התאום לא מתבייש בכך ש"יש לו אחות". עכשיו אישר בית המשפט לתת לג'יימי תרופות שיעצרו את הליך ההתבגרות המינית שלו - כדי שלא יהפוך לגבר. השלב הבא: מתן הורמונים נשיים
חדשות 2 | פורסם 16/04/11 23:42

תמונה שפורסמהבת-בן. אילוסטרציהצילום׃   חדשות 2בית משפט באוסטרליה אישר לילד בן 10 להפוך לאדם הצעיר ביותר במדינה שיעבור טיפול לשינוי מין.

בשנתיים האחרונות גדל ג'יימי כילדה לכל דבר: הוא לובש שמלות, הולך לשירותי הנשים ומגדל שיער בלונדיני ארוך. הוריו, רופאיו והפסיכיאטרים המטפלים בו הביעו חשש כי הליך ההתבגרות המינית הקרב עלול לגרום לו ללקות בדיכאון ואף לשים קץ לחייו.

בית המשפט קיבל את פנייתם ואישר התחלת טיפול תרופתי שיעצור את הליך ההתבגרות המינית הגברית אצל ג'יימי. כאשר ימלאו לג'יימי 16 ישקול בית המשפט את השלב השני בתהליך: מתן הורמונים נשיים.

במהלך הדיונים שמעו השופטים את הילד שהגדיר את עצמו כ"יצור" וכ"ילדה הכלואה בגוף של ילד". אמו של ג'יימי הביעה ביטחון מוחלט כי הצעד יהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור בנה וסיפרה כי המשפחה כולה מקבלת אותו כפי שהוא: ילדה. לדבריה, כבר לפני שלוש שנים השלים גם אחיו התאום של ג'יימי עם העובדה שהוא לא כמו כולם והודיע: "יש לי אחות".

מקור : http://www.mako.co.i...0&pId=565984153

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7280 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
ה' ירחם  איזה מיסכן

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3803 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
מסכן

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
שיהיה לו בהצלחה :)

Mr.shmelo

Mr.shmelo
  •  חברים רשומים
  • 865 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל
ה' יעזור

FingerStyle

FingerStyle
  •  חברים רשומים
  • 52 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מה ילד בן 10 יודע.. סליחה.. מה ילדה בת 10 יודעת מה היא רוצה?!
חחחחח הרג אותי עכשיו, ילד בן 10 ביקש שינוי מין.. לא אמיתי

lini

lini
  •  צוות לשעבר
  • 1249 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
19
רגיל
אני לא מסכים איתכם שהוא "מסכן"
אני חושב שזה מהלך נכון לילד אם זה מה שהוא מרגיש, זה יציל אותו מבחינה חברתית בשנותיו בגיל ההתבגרות......
כל הכבוד למשפה שתומכת ועוזרת ובעד התהליך... לא חסר משפחות שיזרקו את הילד שלהם אם הוא יהיה כזה או הומו או כל דבר כזה.....
כל הכבוד לו ולמשפחה - ובהצלחה!

xVeyron

xVeyron
  •  חברים רשומים
  • 143 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל
שיעבור בשלום :)

צפה בהודעהליני, ב-18.04.2011 - 17:23 PM, אמר:

אני לא מסכים איתכם שהוא "מסכן"
אני חושב שזה מהלך נכון לילד אם זה מה שהוא מרגיש, זה יציל אותו מבחינה חברתית בשנותיו בגיל ההתבגרות......
כל הכבוד למשפה שתומכת ועוזרת ובעד התהליך... לא חסר משפחות שיזרקו את הילד שלהם אם הוא יהיה כזה או הומו או כל דבר כזה.....
כל הכבוד לו ולמשפחה - ובהצלחה!
יש בזה משהו...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים