עבור אל תוכן

EA בונה Ultima Online חדש?


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 bennyp24

bennyp24
  •  חסומים
  • 18 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
לאחר שנים ש-EA אפשרה לחובבים ליצור חידושים מסוגים שונים למשחקי  סדרת התפקידים Ultima, היא החלה לשלוח מכתבי Cease & Desist בנושא.

מי שקיבל בינתיים את הודעות ה"הפסק להפר את הזכויות שלנו או שתחטוף  תביעה" הם מארחי ומפתחי גרסאות קלאסיות או מחודשות של Ultima IV: Quest of  the Avatar, המשחק הראשון שעקב אחר הבחירות המוסריות של השחקן.

מכאן אפשר לשער שעובדים ב-EA על חידוש משל עצמם ל-Ultima IV, או על  משחק Ultima מאסיבי באופן כללי, או אפילו על שילוב של השניים, משחק Ultima  מאסיבי שמבוסס בחלקו על העקרונות של Ultima IV.

לאחרונה EA החלה לחפש מפתחים לעבודה על MMO "מהפכני", להגדרתה. אם זה  משחק אולטימה, זה לא יהיה ה-MMO הראשון של המותג - Ultima Online הוא משחק  תפקידים המוני חלוצי שהושק עוד ב-1997, ועדיין רץ היום אם כי במתכונת  מצומצמת.

ניסיון של EA להשתמש בתחילת העשור הקודם במה שנשאר מאולפן Origin כדי  לפתח יורש ל-Ultima Online בשם הקוד Ultima X נכשל. כמו שזה נראה, החברה  מתכוונת עכשיו להשקיע במשחק MMO יקר נוסף לצד Star Wars: Knights of the  Old Republic, שכבר בשנה שעברה הפך למשחק היקר ביותר ש-EA אי פעם יצרה.


0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים