עבור אל תוכן

סידבוקס חובה או לא ?

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
בזמן האחרון אני נתקל שוב ושוב בחברים שחושבים שצריך סידבוקס בשביל להיות בעולם השיתוף וגם דורשים את זה על כל הזמנה שמחלקים.
אני רוצה לומר לכם באופן חד משמעי שאני לא מסכים עם מי שחושב ככה לחלוטין.
אני בעולם השיתוף קבצים עוד מהתקופה שרובכם התחלתם ללכת לבית הספר או מהתקופה שנגעתם במחשב לראשונה, מהתקופה שהאינטרנט היה 125 או חצי מגה בחיי שכבר לא זוכר :)
כשהיינו משלמים על האינטרנט לפי זמן הגלישה או כמות העברת הקבצים בקיצור תקופת הדינוזאורים כמו שמישהו פעם אמר לי :)
וכמעט מכל הטראקרים הייתי מוריד ומשאיר את המחשב דלוק כל הזמן ומשתף ושומר על הרטיו, נכון לא היה לי טרות העלאה אבל היה לי יותר מרטיו של 1 כל הזמן, רק במקרים חריגים בטראקרים מסוימים הייתי מבקש בפורום עזרה ותמיד היה מישהו שעזר קצת וזהו.
אף אחד לא חייב להשכיר שרת או סידבוקס, אפשר גם בלי ובטח ובטח בטראקרים הישראליים שנמצאים רובם על שרתים ישראליים וגם אם לא.
יש את חוק ה- 72 שעות שבא לעזור במיוחד למי שיש אינטרנט איטי, פשוט תשאירו את הטורנט והכל יהיה בסדר, לכן זה נקרא שיתוף כי צריך לשתף ולא להסתכל על הרטיו בלבד ולהוריד כשמגיעים לשיתוף של 1:1 תשאירו עוד ותשתפו יותר וככה גם יהיה לכם יותר העלאה למקרה שבטורנט אחר לא תצליחו לשתף.
בקיצור תשתפו כל הזמן ותאמינו לי שלא יקרה לאף אחד כלום למחשב, עד היום לא שמעתי על אף אחד שהתלונן שבגלל שהשאיר את המחשב דלוק ושיתף הלך לו המחשב.
תפסיקו להלחיץ את החדשים כאילו מי שאין לו סידבוקס לא יכול להיות חלק מעולם השיתוף, אתם מבריחים חברים חדשים.
במקרה ויש צורך בדחיפה קטנה בהעלאה כלשהי בעזרה אז יש את פורום בקשת הביפור ובשביל זה הוא קיים.
לדעתי אם זה לא טראקר מאלה שהם קהילות קטנות ולכולם יש שרתים של 1 ג'יגה אז אפשר בקלות לשמור על רטיו כולל ב- TL שמאוד קל לשתף ולשמור על רטיו, כן כן תקשיבו טוב ואני מבטיח לכל מי שישאיר שיתוף ב- TL לא תהיה לו בעיה לשמור על הרטיו שם בתנאי שיש לו בבית חיבור 5 מגה וגם פחות, רק תשאירו את הטורנט עובד.
תפסיקו לפחד לחלק ותפסיקו להחמיר בחלוקות, בתחילת דרכי אם היו מחמירים ככה לא הייתי מתקדם לכלום ומגיע לאיפה שהגעתי :)

עד כאן החפירה שלי ושיתוף דעתי.

שיתוף מהנה לכולם.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5519 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
מסכים איתך אבא'לה.
מה שכן, לא לכולם תמיד נוח לשתף מהבית בגלל כל מיני סיבות כמו עבודה שדורשת רוחב פס ותעבורה תמיד
וכשאתה משתף זה אונס לך את הרוחב פס, אז רוכשים סידבוקס, או סתם בשביל לבאפר הרבה כדי שאחרי זה לא יזדקקו לפחד על הרטיו שלהם.
אגיד לך מה, לפעמים בחלוקות שלי אני רושם משהו על סידבוקס, אבל בסה"כ אני נותן עדיפות לאלה שיש להם סידבוקסים עבור חלק מהטראקרים
שקשה יותר לשרוד שם בלי סידבוקס.

בכללי, אתה צודק. :)

Mr.shmelo

Mr.shmelo
  •  חברים רשומים
  • 865 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל
אתה צודק ב100%
אבל תמיד יש את העדיפות של SEEDBOX..
ולפעמים קשה מאוד לשרוד עם 2.5/5M
בשביל זה נועד הSEEDBOX

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
צביקה במידה מסוימת אתה צודק אכן לא צריך להגזים עם סיד בוקס

ולא מיזמן הוזמנתי ל TL  ובהתחלה עשיתי רסייד מהמחשב שלי וזה היה
קצת קשה כי אני עם 5 מגה והייתי צריך להוריד קבצים קטנים
אבל מה שאני רוצה להגיד שלעשות רסייד דרך שרת זה עוזר  טוב מאוד
ולגבי שיש מישתמשים שאומרים שכדי לתת הזמנה צריך להיות סיד בוקס
ואני מסכים איתם אבל רק בעניין של האתרים הבעיתיים כמו וופלאס וואט
ויש עוד כמה אתרים \כי אם אותו אדם יזמין את החבר שלו שיש לו 2.5 מגה
והוא יצתריך להעלות רטיו אז סביר להניח שהוא לא יוכל אז הוא בבעיייה
תודה

Pain

Pain
  •  חברים בכירים
  • 316 הודעות
    • מונה תודות: 48 תודות
25
רגיל
עד עכשיו לא נתקלתי בטראקר שהיה קשה לי לשתף בו, אני בלי שרת ואני מסתדר עם כל טראקר שיש לי מצוין =] (חוץ מאחד...)

Mr.shmelo

Mr.shmelo
  •  חברים רשומים
  • 865 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל

צפה בהודעהPain, ב-19.03.2011 - 17:57 PM, אמר:

עד עכשיו לא נתקלתי בטראקר שהיה קשה לי לשתף בו, אני בלי שרת ואני מסתדר עם כל טראקר שיש לי מצוין =] (חוץ מאחד...)

להזכירך אתה ביקשת הרבה ביפורים...

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
כל מילה בסלע , אני גם באתי מעידן האבן והטורנטים התחילו למיטב זכרוני עוד כשהיה 256 קילובייט ..
יש לציין אני נמצא ב TL הרבה מאוד שנים מאז שהוא נפתח בעצם ועוד מימי האינטרנט האיטי תמיד שמרתי אל רטיו חיובי כי המחשב עובד אצלי 24/7 ...
ברמת העיקרון בארץ לרוב הטראקרים לא צריך סידבוקס אבל כמובן אנחנו מעדיפים מישהו אם אחד כזה תמיד מאשר אחד שאין לו :)

אחד שיודע מה זה טורנטים ומשתף כל הזמן בלי לכבות את המחשב יסתדר בלי סידבוקס למרות שזה יהיה קצת קשה גם בטראקרים ששמירת רטיו לא קלה בהם.

אבל אני לא רואה אך אחד יוכל להיסתדר בטראקר כמו MV בלי שרת או טראקרים טובים אחרים כמו SHD(למרות ששימעון מסתדר מצויין שן בלי שרת )

בכל אופן אתה בגדול צודק אבל תמיד יש טראקרים חריגים שבלי שרת או לפחות אחד זמני קשה יהיה להסתדר בהם בהתחלה  ואנחנו  המזמינים היינו לוקחים סיכון מסויים !!!

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
אפשר להסתדר בלי שרת יופי אבל למה לך? :cool1:
שרת עוזר הרבה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
לא חובה בכלל , יש המון אנשים שהסתדרו ומסתדרים בלי זה אני לדוגמא לפני כמה שנים שהייתי עם 2.5מגה העלתי ל TD
700GB פשוט צריך לשתף זה שם המשחק.
סידבוקס זה אמצעי מצויין להעלאת רטיו מהירה ולשרוד בטראקרים באופן טוב יותר .

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
חברים שרת זה אקסטרה לגמריי!!! זה לא חובה בעליל!!!
כמו שNickF כתב, זה מותרות בלבד ולא תמיד היה קיים, נכון, אז צריך לעבוד טיפה יותר קשה (לא באמת, המחשב עושה את זה בשבילכם!). אבל מגיעים לאותן תוצאות רק לאט יותר.
כמו שדניס כתב, אני מסתדר ב SHD בלי שרת, אז מה נשאר?
אייל, ידידי, בוואט ובוואפלס, שרת הוא תוספת נחמדה אבל לא חובה בכלל, אתה יכול להוריד אלבומים מטראקר X ולהעלות אותם לטראקר וואט או וואפלס לצורך העניין, לפעמים יש בחור מטורף שקונה פריליץ' גלובאלי וזה בכלל חגיגה, אבל בגדול, אם אני מסתדר בטראקרים כמו UTN שיש שם 800 חברים וכולם שם מפלצות סצינה וסיסאופים של טראקרים אחרים, משמע אנשים עם שרתים של 1GB ויש כאלה עם שרתי 10GB גם (תתפלאו זה קיים), אז מה כבר נשאר?
חברים, רק סבלנות והכל בר השגה ואפשרי :)

Pain

Pain
  •  חברים בכירים
  • 316 הודעות
    • מונה תודות: 48 תודות
25
רגיל

צפה בהודעהnb1331, ב-19.03.2011 - 18:11 PM, אמר:

להזכירך אתה ביקשת הרבה ביפורים...
TVT - גם בלי הביפור יש לי משהו כמו 20GB העלאה ו-8 הורדה.
וכמו שאמרתי TL ביפרו לי משהו כמו 10-15GB.

לא זכור לי עוד טראקר שביפרו לי.
אני הייתי עם רטיו טוב גם בלי הביפורים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים