עבור אל תוכן

אלקטרוניק ארטס: ה-PC יחזור להוביל

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
תמונה שפורסמה

נשיא EA מאמין כי בעתיד עשוי המחשב האישי להיות הפלטפורמה העיקרית של ענקית המשחקים

לאחר תקופה ארוכה במהלכה התמקדה בפיתוח משחקי קונסולות, ענקית הגיימינג אלקטרוניק ארטס שוקלת לחזור ולהשקיע בעיקר במחשב האישי.
נשיא החברה, פרנק גיבו, אמר בראיון לאתר Gamasutra כי לא מן הנמנע שה-PC יהפוך לפלטפורמה העיקרית של החברה בעתיד הנראה לעין.

"הרווחים הרבה יותר טובים, ואנחנו לא חייבים לעמוד בחוקים ובתקנות של היצרניות. מנקודת המבט שלנו, זו פלטפורמה בריאה מאוד" הסביר גיבו.
מודל המכירות שמעניין את אלקטרוניק ארטס איננו דווקא מכירת משחקים בחנויות (השוק הזה נמצא בצרות, לטענת הנשיא), אלא הורדות דיגיטליות
ומשחקי און-ליין חינמיים, המייצרים הכנסות הודות לפרסום ומכירת מוצרים בתוך עולם המשחק.

ל-EA כבר יש ממי ללמוד בנושא הזה, ופרנק גיבו בהחלט מודע לכך: "אם תסתכל על הדרך שבה אנשים משחקים באסיה, המחשב האישי ניצב במרכז.
אני חושב שמודל המשחקים החינמיים עומד להגיע למערב, ובגדול". האם אלו באמת חדשות טובות לגיימרים המצפים למשחקי פעולה ואסטרטגיה
משוכללים ומושקעים? אנחנו לא כל-כך בטוחים.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:thankyou2:

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
תודה רבה על הכתבה
כבר עכשיו אני מעדיף אותו על כל קונוסלה  אחרת ואוהב לשחק ב מחשב מאשר קונוסלות אחרות.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
תודה על הפירסום לידור.

אצלי זה בדיוק ההיפך.. אחרי שהתרגלתי לשחק ב- PS3 אני לא יכול לחזור לשחק במחשב.. על המסך "הקטן" .

Pain

Pain
  •  חברים בכירים
  • 316 הודעות
    • מונה תודות: 48 תודות
25
רגיל
מחשב תמיד יוביל.
קונסולות תמיד יהיו בעדיפות שניה.

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר