עבור אל תוכן

בדיחות ליום חמישי


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
עשר דברים שלא כדאי לתלמיד להגיד למורה 1. הכלב אכל לי את שיעורי הבית. 2. מי שאמר שאת יפה צריך משקפיים. 3. אם את יודעת את התשובה, מדוע את שואלת? 4. מפגרת! תמותי אמן! 5. אני אתן לך 5 שקלים אם תעלי לי את הציון. 6. מתי הספקת להמציא את כל החומר הזה? 7. הלוואי שהייתי בכיתה המקבילה. 8. אני רואה את השיער שלך, הרגליים שלך, הידיים שלך, אבל איפה המוח? 9. יש לך פה גדול מאוד. 10. אם הייתי המנהל, היית מפוטרת מזמן.תלמיד אחד התקשר למורה שלו באמצע הלילה: "המורה, סליחה על השעה הזו וסליחה שאני מעיר אותך ככה, אבל יש מצב שתחזרי רגע על השיעור שהיה היום?" המורה: "וואו, הוא היה כ"כ מעניין?" התלמיד: "לא, פשוט אני לא מצליח להירדם..."
זריקת אבנים| דירוג:

שתף בפייסבוק

המורה: "גיא! למה זרקת אבן על יניב הפסקה?" גיא: "הוא התחיל איתי" המורה: "אז למה לא פנית אלי?" גיא: "למה?! את חושבת שאת יודעת לזרוק אבנים יותר טוב ממני?"


המורה שואלת את התלמידים איזה הרים אתם מכירים? אורי- הרי השומרון שאול-הרי יהודה דורון- והרי החדשות.
להחזיר למורים


10 דרכים כיצד להחזיר למורים על משפטים מעצבנים: 1.מורה: "יש לי עיניים בגב" תלמיד: "אז את כנראה צריכה עוד זוג משקפיים..." 2.מורה: "מה זה פה, שוק?" תלמיד: "2 אבוקדו ב-10, שטיחים, ארונות..." 3.מורה: "אני רוצה לשמוע את הדממה..." תלמיד: "אני אישית לא שומע, אז או שאני חירש או שלא יודע מה..." 4.מורה: "להביא לך כוס קפה עם זה?" תלמיד: "אפשר שוקו במקום קפה"? 5.מורה: "אני את הבגרות שלי כבר עשיתי!!!" תלמיד: "את בטוחה? זה לא נראה ככה..." 6.מורה: "למה? כובע." תלמיד: "כובע? חשבתי שאנחנו לומדים חשבון." 7.מורה: "גם אני רוצה ללכת הביתה." תלמיד: "אז לכי ותני לנו ללכת." 8.מורה: "חכה חכה, אתה תשלם על זה." תלמיד: "וואלה? בצ`ק או מזומן?" 9.מורה: "מה זה פה? שוק?" תלמיד: "לא... אבל קרוב." 10.מורה: "הצלצול הוא בשבילי." תלמיד: "נכון, כדי שתדעי מתי לתת לנו להפסקה!"המורה שאלה את יוסי: "יוסי ,מהו העץ האהוב עליך?" יוסי: "אקליפטוס." המורה: "יפה! האם אתה יודע כיצד לכתוב אקליפטוס?" יוסי: "במחשבה שנייה... אני אוהב ברוש!"
מורה לפיזיקה שהרבה לצחוק על התלמידים שלו, שואל יום אחד את יוסי : אם הייתה לך האפשרות לבחור בין מוח להרבה כסף, מה היית בוחר ? אז יוסי ענה לו : המורה זאת שאלה פשוטה, בוודאי שהייתי בוחר תכסף, אז המורה אומר לו : ידידי היקר, אני במקומך הייתי בוחר במוח ! ענה לו יוסי : תשמע, כל אחד ומה שהוא צריך


מורה בכיתה מביאה פלקט עם זנבות של ציפורים היא מצביעה על זנב אחד של ציפור ושואלת תלמיד אחד : "דני, תגיד לי איזה ציפור זאת?" דני עונה "מה את מטומטמת??? איך אני אמור לזהות איזו ציפור זאת לפי הזנב שלה???" המורה אומרת "אתה מושעה ליום אחד, מחר תבוא עם ההורים למשרד שלי" למחרת נפתחת הדלת במשרד שלה ונכנס תחת של גבר ואומר "המורה, תנחשי אבא של מי נכנס לחדר..."
"מה למדת?" שאל האבא. "המורה סיפרה שבני ישראל היו צריכים לעבור את ים סוף. משה הזעיק את חיל ההנדסה שבנה גשר צף, ולאחר שעברו, וכשהמצרים היו עליו, פוצצו אנשי ההנדסה את הגשר וכל המצרים טבעו" ענה הילד. "זה מה שסיפרו לך בבית הספר?" שאל האבא בהשתאות. "לא, אבל לא היית מאמין איזה שטויות אמרה המורה" ענה הבן...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים