עבור אל תוכן

האם הודלפה הידיעה הגדולה של סוני ל E3?

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
כן, אני יודע שאמרתי שאני לא ממש אתעסק בחדשות, אבל מי יודע – אולי מדובר בחדשות גדולות.
מדובר בסרטון שהודלף לרשת. יתכן ומדובר בזיוף, אבל אני לא לגמרי משוכנע שזה  העניין – ערכי ההפקה גבוהים מאוד, לא מדובר במשהו שנעשה בבית בצורה  חובבנית. מצד שני, בהחלט יתכן שמדובר בהדלפה מכוונת, או שרק השניות  האחרונות הודבקו בבית.   אז מה דעתכם? זיוף? הטעייה מכוונת? או שאולי באמת מדובר בחדשות אמיתיות, ואנחנו עומדים לראות את הפלייסטיישן 4 ב E3 הקרוב?

דעתי בעניין – בדור הקודם סוני שלטה שליטה כמעט מוחלטת בשוק הקונסולות.  מיקרוסופט הצליחה להשיג חלק ניכר מהשוק על ידי כל שהוציאה את האקסבוקס 360  שנה לפני סוני, ונינטנדו הצליחה להשיג חלק ניכר ממה שנשאר ואז גם להגדיל את  השוק עם שחקנים מזדמנים בעזרת הווי. החודשים האחרונים מראים התאוששות של  סוני – יציאת הסלים, ירידת המחירים וקו המשחקים המעולה איפשרו לסוני להשיג  בחזרה חלק מכבודה האבוד, אבל היא עדיין רחוקה מאוד משליטה מוחלטת בשוק.  מהבחינה הזאת, מדובר כעת בזמן אידאלי להוציא את הפלייסטיישן 4 – היא תשיג  את מיקרוסופט בדיוק כמו שזו עשתה לה בפעם הקודמת מצד אחד ותבטל את  הרלוונטיות של נינטנדו באמצעות שילוב ה Move לתוך הפלייסטיישן 4 (בניגוד  לפלייסטיישן 3 שבו הוא יהיה תוסף), ולמעשה תוכל להחזיר לעצמה חלק ניכר  מהשליטה בשוק. לפני שנה-שנתיים הדבר לא היה מתאפשר בגלל הקרטוע במכירות,  ובעתיד זה יהיה קשה יותר – נינטנדו בוודאי תוציא קונסולת HD ומיקרוסופט  עשויה להשתלט על שוק השחקנים המזדמנים באמצעות נטאל. אם תשאלו אותי – סוני  יכול רק להרוויח מהוצאת ה PS4 בשנה-שנתיים הקרובות.

עדכון – סוני הכריזו שהסרטון המדובר הוא זיוף. השאלה היא מי הפיק סרטון  מושקע כזה. האם זה סרטון של סוני שהוצא מהקשרו או הפקה עצמאית?

קרדיט לGAMERDADDY

משה כהן המלך

משה כהן המלך
  •  חסומים
  • 1083 הודעות
    • מונה תודות: 128 תודות
82
טוב מאוד
תודה על המידע נישמע דווקא מאוד מעניין

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER