עבור אל תוכן

אז הסרטים הגרועים ביותר לשנת 2010

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Mr.shmelo

Mr.shmelo
  •  חברים רשומים
  • 865 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל
זוהי עונת הפרסים המוזהבים בהוליווד – גלובוס הזהב, האוסקר ועוד מיני פסלונים - כולם מתפארים ביכולתם להרים קריירות שלמות.
כולם, חוץ מאחד - הפטל המוזהב.
טקס פרסי הראזי, הניתנים לסרטים הגרועים ביותר בהוליווד, או לאלו עליהם הצופים אוהבים ללעוג, קיים את הטקס ה – 31 במספר ביום שבת בערב.

תמונה שפורסמה
מי לא חגג? הבמאי מ. נייט שאמאלאן, שסרטו, "כשף האוויר האחרון" זכה בפרס הסרט הגרוע ביותר ובשימוש הרע ביותר בטכנולוגיית תלת המימד.
בנוסף, שאמאלאן לקח איתו הביתה גם את פרס הבימוי הגרוע ביותר והתסריט הגרוע ביותר. שלא באורח פלא, שאמאלאן לא היה נוכח לקבלת הפרס ולקח אותו בשמו הקומיקאי, ראסל פיטרס.

תמונה שפורסמה
היה זה גם לילה קשה למעורבים בסרט "סקס והעיר הגדולה 2". אחרי שנפל בקופות, הקאסט לקח הביתה את פרס השחקניות הגרועות ביותר ואת פרס האנסמבל הגרוע ביותר על המסך.

*אז מה אתם אומרים מה הסרט שבאמת איכזב אותכם השנה, שתפו אותנו.

נערך על-ידי nb1331, 04.03.2011 - 13:38 PM.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
דווקא סרט נחמד כשף האוויר האחרון פשוט הוא נגמר עם סוף פתוח

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל
שמעתי ש-The Tooth Fairy היה די גרוע.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3546 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
די מפתיע אותי הבחירה, היו סרטים יותר גרועים אבל אני רוצה לציין את הסרט הכי מאכזב של השנה ומקווה שאני לא מקלקל לאף אחד :)
הסרט "13" מתנהל יפה מאוד ומותח עד הסוף הסתמי האידיוטי שהורס ומקלקל סרט טוב. דוגמא לסרט שיכל להיות סרט מצוין שהסוף מוריד את כל הטעם הטוב של הסרט ולכן לא המליץ עליו.

משה כהן המלך

משה כהן המלך
  •  חסומים
  • 1083 הודעות
    • מונה תודות: 128 תודות
82
טוב מאוד
הסרט הגרוע לדעתי של שנת 2010 הוא סקליין סרט ממש גרוע שמדבר על הפלישה התאכזבתי ממנו מאוד
והסרט הישראילי עם אדיר מילר אני מדבר על הסרט האחרון גם גרוע ביותר

שבת שלום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים