עבור אל תוכן

התייעצות בנוגע ללימודים - רק למבינים בבקשה

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
חברה אני נמצא כרגע נקרא לזה על פרשת צומת דרכים, הגיעו תוצאות הפסיכומטרי, ציון 623 תכלס ציון נחמד אבל יכל להיות הרבה יותר, אני פשוט ממש גרוע במילולי
ככה זה מתחלק אנגלית 132 (כמעט פטור איזה באסה!!!!), 100 מילולי, 138 כמותי, עכשיו ציון כמותי כזה פותח לי את כל סוגי ההנדסות (כלימודי מהנדס והנדסאי) באונ' בן גוריון בב"ש
אבל אני באמת לא יודע על מה ללכת ואיך לבחור או מה מי מו איך, אשמח לעצות, הבקשה שלי היא רק מחברה שמבינים שיכולים לעזור לי להחליט, קחו בחשבון הציון הוא כזה כי מראש לא כיוונתי להצלחה אפילו מינימלית בפרק המילולי, היה חשוב לי הפרק הכמותי והוא היחידי שלמדתי אליו, יהיה נחמד לשמוע עצות והכוונות למיניהם. בכל מקרה תודה על העזרה.

b3L0v

b3L0v
  •  חברים רשומים
  • 132 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
4
רגיל
תלך על מה שמעניין אותך, לדעתי כל הנדסה היא לא פשוטה. אני סיימתי הנדסת חשמל בBGU.

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
כן אבל אני לא יודע מה מעניין אותי, אין לי כל כך כיוון זו הבעיה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
אני עדיין בבית ספר ככה שאין לי מה להציע , אבל בכללי כל אחד אחרי הצב"א אם הוא למד ואם לא
מחפש מקום עבודה/ממשיך תלימודים
בכללי כל אחד יגיד לך ללכת למה שאתה הכי אוהב/מה שהכי נוח לך וזה נכון אבל אתה צריך משהו שאתה יודע שאתה תמשיך בו שאתה אוהב אותו והוא יהיה לך מקצוע לעתיד
איזה אופציות יש לך לבחור בתחום ההנדסה ?
חשמל זה אחלה ( אבא שלי מהנדס חשמל ) עבודה שחורה/קשה אבל מרוויחים אחלה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
מבחינת לימודים כל סוגי ההנדסה, הכל! פתוח לי עם כמותי 138, השאלה מה אני אבחר, לא יודע חחחחח היה קל אם הייתי יודע מה אני רוצה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
חח זה בעייתי שאין כיוון למשהו מסויים :p
אין לך חברים/מכרים שלומדים / עברו את  זה ולמדו איזה סוג שהוא של הנדסה והם יכולים להמליץ
כי בלי כיוון יהיה לך קשה לבחור , אתה יכול לבחור סתם משהו ובסוף אתה לא תהיה מרוצה ולא תאהב
תנסה לבדוק/לקרוא על מה שמתאים לך מה שאתה חושב שיהיה לך נכון וטוב ואז תבחר : D כי אנשים שיגידו לך ללכת לשם ולשם לא כלכך יעזור כי לכל אחד יש דעה שונה :bananadance:

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
כל החברים שלי עדיין בצבא אמורים להשתחרר החודש או בעוד ארבעה חודשים באוגוסט

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
אם אתה טוב במתמטיקה ופיזיקה אז הנדסה ללא ספק.
בנוסף אם אתה אוהב תכנות אז הנדסת תוכנה זה הטופ.
אם אתה אוהב ליזום/להרים פרוייקטים/לעבוד עם אנשים-גופים, אז הנדסת תעשייה וניהול גם נחמד מאוד.

אם אתה אוהב מאוד מתמטיקה אז תבדוק אופצייה של חשבונאות.

ואם אתה אוהב לפרק דברים :) אז הנדסת אלקטרוניקה.

בנוסף , אני ממליץ לך לשבת עם יועץ של האוניברסיטה לפגישת ייעוץ, זה יחכים אותך בהרבה.

בהצלחה רבה |כן|

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
תודה רבה איש!
מסתבר שאני טוב במתמטיקה חחחח ובאנגלית, אבל אין לי מושג אם אני טוב בפיזיקה אף פעם לא בדקתי, לגבי לעבוד עם גופים נשמע לי הכי טוב, בוא נגיד אני אוהב להיות בפיקוד, לא מסוגל לקבל הוראות זה משגע אותי, אני מרגיש שאני חייב להחזיק במושכות תמיד, זו בעיה רצינית, אבל איכשהו אני תמיד מסתדר חחחחח :)

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהshimonben, ב-08.03.2011 - 17:51 PM, אמר:

תודה רבה איש!
מסתבר שאני טוב במתמטיקה חחחח ובאנגלית, אבל אין לי מושג אם אני טוב בפיזיקה אף פעם לא בדקתי, לגבי לעבוד עם גופים נשמע לי הכי טוב, בוא נגיד אני אוהב להיות בפיקוד, לא מסוגל לקבל הוראות זה משגע אותי, אני מרגיש שאני חייב להחזיק במושכות תמיד, זו בעיה רצינית, אבל איכשהו אני תמיד מסתדר חחחחח :)

לא מבטיח לך שעם תעשייה וניהול תמיד תהיה בפיקוד, אבל מה שבטוח שתוכל להעיר לאנשים ברוב המקרים :)
(ויותר משאר הדברים).

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
חחחח להעיר לאנשים, אני טוב בזה :)
אני צריך לשפר את הבגרות במתמטיקה ואגלית, אני הכי מוזר בעולם, עשיתי בבגרות באנגלית (5 יח' מן הסתם) טופס E הוצאתי 71, טופס F הוצאתי 76 טופס G שהוא הכי קשה והכי נורא והכי סיוט הוצאתי 96, מי כמוני עוד מיוחד!?!? עכשיו אני צריך לשפר את השניים האחרים כדי לקבל בונוס גבוה יותר, אני עומד על בונוס 104, אני רוצה לפחות 115, וזאת לא אמורה להיות בעיה בכלל :)

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהshimonben, ב-08.03.2011 - 20:28 PM, אמר:

חחחח להעיר לאנשים, אני טוב בזה :)
אני צריך לשפר את הבגרות במתמטיקה ואגלית, אני הכי מוזר בעולם, עשיתי בבגרות באנגלית (5 יח' מן הסתם) טופס E הוצאתי 71, טופס F הוצאתי 76 טופס G שהוא הכי קשה והכי נורא והכי סיוט הוצאתי 96, מי כמוני עוד מיוחד!?!? עכשיו אני צריך לשפר את השניים האחרים כדי לקבל בונוס גבוה יותר, אני עומד על בונוס 104, אני רוצה לפחות 115, וזאת לא אמורה להיות בעיה בכלל :)

בהצלחה any way :)

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
תודה רבה ידידי!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים