עבור אל תוכן

בדיחות שוות יותר מ-1000 מילים

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.
מרצה אחד עומד מול הסטודנטים שלו ומסביר להם על גלגול נשמות.

בזמן ההסבר מבחין המרצה שאחד הסטודנטים לא מקשיב לו. הוא ניגש אליו, מסתכל עליו, ומורה אומר לו להסביר לכולם מה זה גלגול נשמות.

"תראה המורה",מתחיל הסטודנט לספר, "גלגול נשמות זה כשאתה מת קוברים את   הגופה שלך באדמה. הגופה שלך נרקבת וגדלים צמחים. באה פרה ואוכלת את הצמחים.   אחר כך הפרה מחרבנת, אני בא רואה את החרא של הפרה ואומר - שלום המורה, לא   השתנית בכלל..."

2.
אלוף העולם באיגרוף נכנס למלתחה עם חלוק מהודר.

הוא רוצה להתקלח, אבל פוחד שיגנבו לו את החלוק.

לאחר חשיבה ממושכת הוא משאיר את החלוק על כיסא ועליו פתק, "מי שגונב את   החלוק, אני מפוצץ אותו במכות! ראו הוזהרתם, אלוף העולם באגרוף."

כל מי שבא למלתחה פחד להתקרב לחלוק, אבל כאשר סיים אלוף העולם את המקלחת   ויצא למלתחה הוא גילה שהחלוק נעלם ועל הכיסא מופיע פתק חדש, "גנבתי לך את   החלוק, אלוף העולם בריצה."

3.
פולני אחד מביא הביתה שלוש בחורות ואומר לאימו:  " אמא, אחת מהבחורות האלו היא הכלה שלי לעתיד! נראה אם תנחשי מי זו".
אמו הפולניה פותחת זוג עיניים מסתכלת על כל אחת ובוחנת אותן אחת אחת  .
לאחר כמה דקות ניגש הבן ושואל: "נו, את יודעת  ?".
אומרת האם: "כן, זו הבחורה האמצעית ? ".
אומר לה הבן: "כל הכבוד! איך ידעת ? ?".
עונה האם: "מהרגע הראשון לא סבלתי אותה".

4.
אחד הגיע לשכונה עם מכונית מרוץ שחורה ומבריקה.

התנפלו עליו כל החברים שלו ושאלו, "מאיפה השגת את האוטו הזה?"

"ישבתי על הברזלים בעיר", סיפר הבחור, "פתאום עוברת לידי המכונית הזאת   כשבתוכה יושבת חתיכה. היא עצרה ושאלה אם אני רוצה לנסוע איתה מחוץ לעיר, אז   נסעתי איתה. כשהגענו היא יוצאה מהאוטו, התפשטה לגמרי חוץ מתחתוני מיני,   פשטה את זרועותיה לצדדים ואומרה לי שאני יכול לקחת מה שאני רוצה."

"ו...", שאלו כל החברים כשריר נוזל להם מהפה.

אז הוא המשיך וסיפר, "מיד ראיתי שהתחתונים שלה קטנים עליי, אז לקחתי את האוטו..."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים