עבור אל תוכן

ADC או Asian DVD Club

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
לכל אוהבי ה DVD למיניהם (עם ירדן בראשם!)

http://asiandvdclub.org/signup.php

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:thankyou2:

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
15
רגיל
משהו יכול בבקשה לומר לי האם האתר הזה (Asian DVD Club) התחיל לחסום ישראליים?

בעיקרון, עכשיו האתר סגור להרשמה, אך ניתן להגיש בקשה להזמנה ע"י מילוי טופס - Application מיוחד, בו יש שאלות על החוקים, הכללים וכו'.
בכל פעם שאני ממלא את הטופס ושולח, מתקבלת לי ההודעה:
"You have triggered our security software. This is most likely an error on our part. The staff has been notified and we will fix the problem soon. Please try again later."

בתירגום לעברית: "הפעלת את תוכנת האבטחה שלנו. מרבית הסיכויים שזו שגיאה אצלינו. צוות האתר מיודע ואנו נתקן את הבעיה בקרוב. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר".

עם זאת, ניסיתי לשלוח את טופס הבקשה כבר מספר פעמים במהלך השבועיים האחרוניים (במרווחים של לפחות יום בין שליחה לשליחה), אך בכל פעם קיבלתי את אותה ההודעה שלמעלה.

אם למישהו יש מידע על העניין, אני מאוד אשמח לשמוע.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה

צפה בהודעהDark Passenger, ב-20.04.2013 - 14:11 PM, אמר:

משהו יכול בבקשה לומר לי האם האתר הזה (Asian DVD Club) התחיל לחסום ישראליים?

בעיקרון, עכשיו האתר סגור להרשמה, אך ניתן להגיש בקשה להזמנה ע"י מילוי טופס - Application מיוחד, בו יש שאלות על החוקים, הכללים וכו'.
בכל פעם שאני ממלא את הטופס ושולח, מתקבלת לי ההודעה:
"You have triggered our security software. This is most likely an error on our part. The staff has been notified and we will fix the problem soon. Please try again later."

בתירגום לעברית: "הפעלת את תוכנת האבטחה שלנו. מרבית הסיכויים שזו שגיאה אצלינו. צוות האתר מיודע ואנו נתקן את הבעיה בקרוב. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר".

עם זאת, ניסיתי לשלוח את טופס הבקשה כבר מספר פעמים במהלך השבועיים האחרוניים (במרווחים של לפחות יום בין שליחה לשליחה), אך בכל פעם קיבלתי את אותה ההודעה שלמעלה.

אם למישהו יש מידע על העניין, אני מאוד אשמח לשמוע.
אחי זה מלפני שנתיים

Dark Passenger

Dark Passenger
  •  חברים רשומים
  • 160 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
15
רגיל

צפה בהודעהtitan35, ב-20.04.2013 - 14:21 PM, אמר:

אחי זה מלפני שנתיים

כן, אני יודע.

ברור לי שההודעה על כך שהאתר פתוח להרשמה יצאה מזמן מתוקף. עם זאת, אני מדבר על הטראקר בהווה (יש בו אופצייה להגיש בקשה להזמנה לצוות האתר שלהם), ורציתי לדעת אם מישהו יודע משהו בנוגע לעניין שפירסמתי בהודעתי הקודמת. תודה על כל מענה :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: אתר טורנט

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים