עבור אל תוכן

בדיחות גסות

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
ילד אחד הולך בלילה לשירותים, עובר ליד חדר השניה של ההורים ורואה אותם מזדיינים, יום אחרי זה האבא הולך לשירותים עובר ליד החדר של הילד ורואה אותו מזיין את סבתא, אז הוא צועק עליו : בן, מה אתה עושה?! אז הילד עונה לו : מי שדופק את אמא שלי, אני דופק את אמא שלו !

יום אחד נכנס לתוך בית של זוג נשוי אסיר נמלט, הוא קשר את האישה והאיש זה מול זאת על כסא, ניגש לבחורה ליקק אותה באוזן והלך רגע לאמבטיה, הבעל שהיה פחדן אמר לה : תשמעי, הוא אסיר שנראה מאוד מסוכן, אל תתנגדי לו ותהיי חזקה בשביל שנינו, אני אוהב אותך יקירתי ! אז היא אמרה לו : תשמע, הוא לא ליקק אותי קודם באוזן, הוא שאל אותי אם יש לנו ווזלין, אז תהיה חזק בשביל שנינו יקירי !

בלונדינית יפייפיה עולה עם תינוק לאוטובוס ומתיישבת ליד בחור צעיר, היא מוציאה שדיים ענקיות ונותנת לתינוק שלה שיינק, התינוק לא יונק, והיא אומרת לו : אם אתה לא תינק אני אתן לבחור הצעיר לינוק במקומך ! וככה עוד פעם ועוד פעם, אבל התינוק לא יונק, פתאום אומר הבחור : גיברת את יכולה כבר להחליט, כי כבר פספסתי כמה תחנות..

כיפה אדומה באה לסבתא שלה ושואלת אותה, תגידי סבתא, איך זה שיש לך עיניים כאלו גדולות ? עונה לה הסבתא, כדי שאני אוכל לראות אותך יותר טוב, שואלת שוב הילדה, וסבתא, איך זה שיש לך אף כזה גדול, עונה לה הסבתא בשביל שאני אוכל להריח אותך עוד מרחוק כשאת באה לבקר אותי, שואלת כיפה אדומה וסבתא, למה יש לך פה כזה גדול ? עונה לה הסבתא : ראית את הזין של סבא ?

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
חחח מוכר

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר